Skocz do zawartości
Nerwica.com

Łatwe przywiązywanie się i "dziwność"


Matheo99

Rekomendowane odpowiedzi

Łatwo przywiązuję się do ludzi i jak mnie zostawią to bardzo cierpię i nie umiem z tym poradzic... Co do "dziwności". Mam jakieś dziwne problemy z utrzymaniem kontaktów na stałe zawsze przez 6-10 miesięcy mam bardzo dobre relacje z drugą osobą a po np. 10 miesiacach od poznania się z dnia na dzień druga osoba mówi, że nei chce ze mną pisać, spotykać się ani nic mówi, że nie chce mieć ze mną nic wspólnego mimo, że dzień przed było okej rozmawialismy, graliśmy, śmialiśmy się. Jest to często powtarzalne i nie umiem z tym poradzić sobie i żadna z tych osób nie powie mi dlaczego to zrobiły... zawsze odpowiedzi są typu "Bo nie chce" albo "Bo tak"... Ciągle ktoś mnie zostawia bez podania powodu... Ciągle muszę przez to chodzić do psychiatry bo mam przez to depresje z którą poradzić sobie nie moge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nudzisz, wzbudzasz litość, mówisz tylko o sobie lub tylko o tej osobie, jesteś zawsze na zawołanie, lubisz ludzi którzy od początku maja cię gdzieś więc zadaja się z Tobą bo o to zabiegasz,  nie wspierasz bądź sam tylko wspierasz kogoś kto nie chce wspierać Ciebie, może twoje rozmowy są jak przesłuchania lub są pozbawione emocji lub jesteś bardzo nieatrakcyjny, zaniedbany. Powodów może być mnóstwo ale skoro nie potrafisz stwierdzić gdzie jest problem a on się powtarza to znaczy że w jakiś sposób masz zaburzone relacje z ludźmi i warto poszukać skąd się to zaburzenie wzięło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×