Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wstyd i upokorzenie


Białoczarna

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnim razem odstawiłam oborę. Teraz to co zrobiłam to przekracza ludzkie pojęcie. Jest mi samotnie i žle i uznałam wszystko mi jedno. Upiłam się ze znajoma. Ona poszła a ja napisałam po pijaku do obcego faceta którego raz na oczy widziałam. Napisałam żeby było śmiesznie ze mi się podoba. A on zaczął pisać chodź do mnie, chodźmy się bzykać. On przyszedł do mnie byłam nad jeziorem. Coś tam piliśmy i całowaliśmy się jakieś macanie. Seksu nie było. Na propozycje pójścia do niego zwyzywałam go od mend i poszłam do domu. Nadmienię ze była 3 w nocy ja pijana i uwalona trawa . Teraz zastanawiam się czy ja jestem jebnieta? Mam ochotę zapaść się pod ziemie. Nie wiem czy to chad czy co. Doradźcie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinnaś ograniczyć spożywanie alkoholu skoro kompletnie  tracisz rozum pod jego wpływem . Nie widzę powodu dla którego miałabyś uważać  że cierpisz na chad czy inne zaburzenie  psychiczne ,no bo niby dlaczego? Pozwoliłaś sobie na pieszczoty  z obcym mężczyzną nad jeziorem, jesteś dorosłą kobietą więc nikt nie ma prawa oceniać Twojego życia prywatnego pod tym kontem , skoro tego zajścia żałujesz to wyciągnij wnioski na przyszłość i nie odwalaj podobnych akcji . Tyle .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam pijana. Ten koleś zostawił mnie na 1h czy 2h sama . A ja zamiast iść do domu leżałam tam:/ Mogłam wstać i pójść . On chyba myślał ze jestem jakaś dziwka . Najgorsze jest to ze mieszka w pobliżu miejsca mojej pracy. Lękam się co gdy przyjdzie . Najgorsze ze wysłał mi smsy " cześć pindo" obraził mnie. Pisał chamsko do mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2018 o 20:31, Białoczarna napisał:

Teraz zastanawiam się czy ja jestem jebnieta? Mam ochotę zapaść się pod ziemie. Nie wiem czy to chad czy co. Doradźcie coś

Po prostu byłaś pijana. Nie dorabiaj sobie żadnych chorób, bo po zbyt dużej ilości alkoholu nikt nie jest mądry. Wiem łatwo się pisze, ale nie rozmyślaj ciągle o tym, bo to nic nie zmieni.

Edytowane przez himla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem skasowana przez tego kolesia. Teraz pamiętałam co było . Ale pierwszym elrazem upiłam się nad jeziorem i będąc z nim na ławce urwał mi się film. Mówił seks? Nue spij śmiał się . Zapytałam go potem odpisał ze nic nie było . Tzn seksu . Teraz znów go o to zapytałam bo to mnie dręczy tamten dzień . Napisałam ze to była żenada a on ze co ze się nie bzykalismy? A ja ze ta sytuacja była żenada. A on to ze jak była okazja cię nie wudupczylem? Zniszczył mnie ten koleś . Ja po prostu chciałam się dowiedzieć co się ze mną działo bo straciłam świadomość i on nue miał prawa nic mi zrobić No na nic się nie zgadzałam i tak dalej. Odpiszcie coś bo psychika mi siecrozpadla . A on pisał jakbyśmy się pieprzykli miałabyś moje nasienie w sobie. I byś się zorientowała rano. Jakie my? Ja byłam nieprzytomna ludzie wiec jak wole miałabym mieć. Teraz zakuje ze nie poszłam do giną . Nie wiem czy on mnie nie zgwałcił albo nie wykorzystał upojenia tzw stan bezradności a to jest karalne.

Edytowane przez Białoczarna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze,że nie wiem co się ze mną działo. Za tym pierwszym razem usiadłam z tym mężczyzna na ławce i picalowalismy się on dotykał mi biustu. Po tym wstałam i chciałam iść ale zatoczyłam się i usiadłam na tej ławce z powrotem.  Niestety potem zaczęłam tracić świadomość on pytał seks? Mówił nie spij potem na jakiś czas straciłam świadomość. Ostatnio nie wytrzymałam i napisałam do tego kolesia ze mam traumę a on " a co ci zrobiłem " napisał " nie nie pieprzylismy się bo byś miała moje nasienie w sobie " " poza tym jakbyśmy to zrobili to byś się rano zorientowała" jakie my? Kiedy ja byłam nieświadoma! Napisałam mu ze to żenada a on " ze co ze się nie bzykalismy ?" Ja ta sytuacja a on " ze cię nie wydupczylem jak była okazja" rynsztok się wylał i ukazał tego prostaka. Nie wiem co o tum myśleć czuje ze on kłamie. Ja nie poszłam po tym do ginekologa a teraz raczej nic nie wykryje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×