Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Choć po mojemu kiedyś byłoby witą albo elo, taka jestem niby młodzieżowa. 27 lat mi stuknie za 6 dni, co powoduje, że robi mi się słabo i niedobrze (nie, że jakoś to duży problem, ale nie czułam się od 2 lat na tyle szczęśliwa, żeby cieszyć się z urodzin, a przecież wszyscy tego oczekują, bo to Wyjątkowy Dzień, taaa). Zmagam się z depresją i niedokrwistością złośliwą, do tego achalazja i łuszczyca - to w miarę w ryzach. Przytłacza mnie wizja nadchodzącego lata, bo przecież wiosny nie będzie i występuje społeczny nacisk na cieszenie się z pogody. Nigdy nie miałam tego problemu, ot, zawsze wolałam zimę i jesień + wiosnę, ale teraz wydaje mi się to koszmarem.

Od forum w sumie niczego nie oczekuję, chyba już mam dość narzekania innym i dołowania przyjaciół (nie jestem samotną wyspą, mam rodzinę i bliskich, ale ile można im truć o swoim kiepskim samopoczuciu?) i fajnie byłoby móc czasem gdzieś coś wyrzucić z siebie. Aktualnie zmieniam lek (chcę wrócić ze stanu rośliny bez emocji do człowieka, który ma jakiekolwiek emocje), jestem po niby zaleczeniu problemu niedokrwistości (uderzeniowa dawka b12 w zastrzykach, bolesna sprawa, nie polecam), czekam na wyrzut euforii i hemoglobiny oraz na stabilny, optymalny poziom b12. Z pozytywów to na dzień moich urodzin zaplanowałam sobie wyjazd do Krakowa (którego nie lubię :smile: ) i będę go spędzać z różnymi babciami i dziadkami - jakiś dzień wolontariatu w różnych sferach. Nie będzie głupich myśli i poczuję się dobrze, poza tym uwielbiam starszych ludzi i będzie mi miło, jak będę mogła komuś poczytać książkę czy po prostu porozmawiać. :smile:

Życzę wszystkim tutaj samych "lepszych" dni i jak najwięcej akceptowalnych. Mam nadzieję, że u i mnie zaczną występować coraz częściej te akceptowalne, bo dziś jest strasznie średnio.

Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na forum :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×