Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Rude Boy Janek

Cześć

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nerwicę natręctw i lękową.

Przerywałem już kilka razy terapię indywidualną i grupową.

Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam ci niezawodną terapię i całkowicie darmową - przyjdź do JEZUSA - uwierz że umarł i za twoje grzechy i zmartwychwstał aby dać ci nowe serce [ duchowe ], nowe życie - ON ma moc uwolnić cie od tego z czym nie radzą sobie ludzi i chemiczne środki ..... " Nie bój się, bom Ja z tobą, nie lękaj się, bom Ja Bogiem twoim! Wzmocnię cię, a dam ci pomoc " - Biblia Warszawska --

, pozdrawiam Dominik :papa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy Cię na forum :) Rozgość się i zapraszam do dyskusji w tematach, których jest pełno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Droga PRawda Życie, przestań takie bzdury wpajać człowiekowi który szuka pomocy. Niech pomaga mu psycholog a nie te Twoje bajeczki wymyślone tysiąc lat temu żeby manipulować owieczkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

naleśnik, każdy ma prawo się wypowiedzieć na Forum, ponieważ jest to Forum publiczne. Jeśli nie podobają Ci się cudze wpisy, to po prostu użyj opcji "ignoruj".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chce pomagać też innym i jestem wyczulony na próbe manipulacji. Jakiś nawiedzony człowiek wciska drugiemu który potrzebuje pomocy, że jak się pomodli to mu problemy znikną. To jest chamska manipulacja i powinna być banowana tutaj i blokowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

naleśnik, i myślisz, że będziesz komukolwiek mówił, co powinien, a czego nie powinien robić? Zwłaszcza Ekipie? Mając na liczniku 6 postów? :mrgreen: No niedoczekanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam nadzieję że będziesz dobrze czuć się na tym forum. Pozdrawiam! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam na forum, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj to czego szukasz. Dlaczego przerywałaś terapię? nie było efektów? ? a leki jakieś brałaś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi