Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] bratnie dusze z Poznania


jonatankoot

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam na imię Krzysztof i szukam bratniej duszy z pięknego miasta Poznania, najlepiej z przedziału 30-40 lat, ale nie dyskryminuję też młodszych osób ;) lubię dobrą muzykę, jak bardzo banalnie by to nie brzmiało :) mój ulubiony blog, wskazujący na zainteresowania muzyczne to https://polifonia.blog.polityka.pl/ więc generalnie wiele różnych gatunków muzycznych (tzw. muzyka alternatywna, ale też rock, elektronika, dobry pop), poza tym literatura piękna i parę innych zainteresowań; obecnie przygotowuję się też do półmaratonu poznańskiego :)

 

Jest też taka kwestia, że "dokuczają" mi kwestie typu depresja czy lęki, więc niestety nie zawsze jest lekko; no ale cóż trzeba walczyć. Tak czy siak, na skutek różnych zawirowań, splotów okoliczności i plam na słońcu trochę doskwiera mi też brak fajnych ludzi dookoła - jeśli masz podobny problem, to napisz, może mamy coś wspólnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij kiedyś na poznańskie sobotnie spotkanie, pewnie znajdziesz kogoś o podobnych zainteresowaniach, bo spora grupa, a nawet grupy zebrały się przez ostatnie lata.

 

OK, dzięki za info, w sumie to już raz byłem na takim spotkaniu i pewnie się jeszcze pojawię. Pisząc te słowa miałem też nadzieję, że ktoś tu do mnie zagada i będzie szansa na jakiś ciekawy kontakt online. No cóż, life's a bitch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×