Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Beata Ka

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Trafilam tu przypadkiem,a moze i nie...Jestem uzalezniona od Relanium.Biore go kilkadziesiat lat, a jestem juz po 50 tce. Pracuje za granica, ale bez lekow nie dalabym rady.Poczytam troche, mam teraz czas.Pozdrawiam. :105:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prawdziwy pokój ducha zaczyna się od pojednania z BOGIEM w Zmartwychwstałym SYNU doskonałym w miłości, dobru i świętości. ON może dać ci swój wspaniały pokój ducha jak mi i wielu innym osobom którzy szczerze, ze skrucha przyszli do NIEGO i powierzyli mu swoje życie, uznali GO swoim PANEM, WŁADCĄ . NAM ludziom niezbędny jest żywy kontakt, bliskość z TYM który nas stworzył i jest pełen miłości. Bez NIEGO usychamy jak drzewa bez wody, giniemy bez tej światłości ... " A Jezus znowu przemówił do nich tymi słowy: Ja jestem światłością świata; kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość żywota. " - Ewangelia Jana 8:12 Biblia Warszawska -- zobacz : po wypadku nie mam ręki - amputacja a mam pokój ducha, JEZUSOWĄ radość. W JEZUSIE stałym się dzieckiem BOŻYM !! - w końcu wiem po co żyję, wiem po co BÓG nas stworzył :D:D i wiem gdzie zmierzam - ku cudownej wieczności ... z każdym dniem silniejszy w JEZUSIE bo bliżej cudownego spotkania twarzą w twarz

, byłem w krytycznym stanie po wypadku - nie dawano mi szans ale dla JEZUSA wszystko jest możliwe, ON ci może tylko prawdziwie pomóc - http://mieczducha888.blogspot.com/2016/11/pan-jezus-nadal-czyni-cuda-uratowany.html

, pozdrawiam Dominik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beata Ka, cześć, Beatko. Witaj na forum. Może mój podpis zrównoważy powyższy wpis :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Beata Ka,

Cześć Beata :)

Ojjj sporo tu do czytania, ale jeszcze dużo miejsca zostało aby coś dopisywać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Nazywam się Basia, mam 26 lat. Od roku mam objawy nerwicy. Mam bardzo stresującą pracę. Szukam tutaj pomocy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć! Nazywam się Basia, mam 26 lat. Od roku mam objawy nerwicy. Mam bardzo stresującą pracę. Szukam tutaj pomocy. Pozdrawiam

Polecam rozmowę z psychologiem, on na pewno Ci pomoże, a przynajmniej wskażę jakąś drogę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi