Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


MAREK XYZ

Rekomendowane odpowiedzi

 

Marek serio ty bierzesz jakieś narkotyki czy bierzesz kwas/lsd , czy serio na ciebie tak antydepresanty działają

 

no sam widzisz co się dzieje ..... to przez te antydepresanty piszę głupoty .... :) .... Ty jesteś sympatyczny gość a posty Kalbexa są trafne i wyważone ..... mi coś odbija ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucharz nie mogę ci odpisać na pw bo jest jakis komunikat "Część użytkowników nie mogła zostać dodana, ponieważ zablokowali oni otrzymywanie prywatnych wiadomości."

 

wogole jak wejde w ciebie , jak to brzmi :))) to nie ma opcji wyslij wiadomość , nie wiem czmeu a chcialbym ci odpisać

 

-- 24 lut 2018, 12:53 --

 

 

Marek serio ty bierzesz jakieś narkotyki czy bierzesz kwas/lsd , czy serio na ciebie tak antydepresanty działają

 

no sam widzisz co się dzieje ..... to przez te antydepresanty piszę głupoty .... :) .... Ty jesteś sympatyczny gość a posty Kalbexa są trafne i wyważone ..... mi coś odbija ... :)

 

spoko luz . ja poprostu wchodze na lek i mam uboki i jestem nadzbyt czasami zdenerwowany , przez to wszystko jak sie czuję... tylko trochę kontroluj bajere

 

-- 24 lut 2018, 12:54 --

 

Jezu, dobra, już się nie odzywam, chciałam pomóc, no ale wyraźnie nie dorastam Ci do pięt.

 

do kleopatry tez luz , bez urazy , nie oto mi chodziło , po prostu czuje jaki lek działa i jaki wywołuje jakie objawy , nie obrażaj się , wiesz jak tu jest czasami jak człowiek się meczy jak wchodzi na lek , nie miałem zamiaru cie urazić ani nic , spoksik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×