Skocz do zawartości
Nerwica.com

Off-top


dr. Psycho Trepens

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, przyznam Ci rację, bo prawda leży po środku niedostępna dla ciebie.

Musisz być bardzo sfrustrowany skoro poświęcasz mi tyle czasu, na dodatek akurat teraz.

Znaki przestankowe których tak celnie użyłeś, też nie świadczą o twojej trzeźwości ;)

Przecież ja niczemu nie zaprzeczam, nadal pragnę śmierci, dojrzałem do niej i się z nią oswoiłem,

a ćpałem to co było mocne i niedrogie.

Jestem przecież taki głupi itp, tylko że w rzeczywistości sprzedałbym Cię 5 razy zanim byś się zorientował.

Próbujesz oceniać mnie tylko po tym co piszę na forum. Domyśl się innych rzeczy...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Mnie jesteś jak Sam Siebie określiłeś w jednym poście ,,chamem,, mało tego jesteś też ogromnym,, roszczeniowcem ,, z życzeniami i pretensjami do całego świata.

Według Ciebie:

Państwo polskie nic nie robi ,nic nie daje i inne tego typu farmazony/ A Tobie się przecież powinno należeć/

Dla Mnie jesteś po prostu zasiedziałym zasranym leniem,któremu niestety narkotyki i inne wynalazki wyżarły resztki malutkiego mózgu do reszty.

Sam się przyznałeś że ćpasz najgorsze ścierwo na rynku

Czyż nie Ty pytałeś jak się skutecznie ,,legalnie,, zabić

 

A czyż nie od tego jest to forum, żeby człowiek chory, zaburzony, z problemami, samotny mógł swobodnie wypowiedzieć się na tematy które go trapią, powiedzieć co naprawdę czuje i myśli bez tych wszystkich masek przybieranych w normalnym życiu? Przeglądam forum od dawna i wydawało mi się, że właśnie tu nie trzeba bać się oceny, że nie przyklejamy z góry wszystkim metek tak jak to bywa w codziennym życiu. A jednak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×