Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy czy to. Nerwica lękowa


joanna5432

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę może od tego, mam 24lata i jestem teraz w 4 miesiacu ciąży i mam stwierdzone PCOS, jak to w ciąży lekarz zleca badania morfologia tarczyca cukier, wszystko w normie, ale wypadają mi włosy i chciałam. Żeby lekarz zlecił. Mi pada nią tarczycy rozszerzone typu ft3, ft4 i anty niestety ginekolodzy w ciąży nie mają obowiązku ich wykonywać więc zrobiłam je sama wyniki wszystkie w normie żadnych przekroczonych norm. Niby się uspokoiłam ale nie trwało to długo po dwóch dniach wieczorem poczułam laskotanie w gardle z prawej strony i równiez w prawym uchu, to nie ból w żadnym wypadku zaczęłam szukać na forach i oczywiście znalazłam objawy raka byłam. Przerażona nadal jestem poczekam jeden dzień i dziś poszłam do lakarza ogólnego powiedziałam mu o moich objawach zajrzał mi w ucho i do gardła stwierdził stan zapalny ucha czyli zapalenie ucha i zaczerwienienie gardła infekcyjne zapisał antybiotyk. Ale ja wgl nie jestem pewna jego diagnozy ciągle siedzę. W internecie i szukam chorób jakie. Mogą. Mi. Dolega z godziny na godzinę mam inne objawy próbuje odłożyć telefon i nie szukać all ę wytrzymuje może 15 minut i znowu po niego sięgam, i tak całymi. Dniami, zanim zaszłam w ciążę miałam bardzo bolesne jajeczkowanie poszłam prywatnie do ginekologa zaraz na drugi dzień płakałam na fotelu byłam. Przekonana że to rąk jajnika panikowalam strasznie 3 lata temu na raka szyjki. Macicy zmarła moja mama bardzo szybko się wszystko potoczyło, ja sama bardzo się boję i o swoje pierwsze dziecko kiedyś wyczulam u małej na szyi maleńki guzek poszłam z tym do lekarza i powiedział że to nic takiego ze małe dzieci mają takie coś a ja znowu byłam przekonana że to rąk, zawsze wtedy. Mam. Przed oczami dziwne sytuację typu że umieram, leżę w szpitalu, żegnam się z córką czuje się tak jakby to był mój koniec płaczę dostaje ataku takiego krótkiego oddechu i zaczynam się trząśc tak że nie. Mogę się uspokoić, dziś znowu po czytaniu tych wszystkich forum poczułam taka jakby kulkę w gardle, nie mam jej cały czas przechodzi np gdy wstanę albo coś zjem, proszę o pomoc co mam robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim przestać przeszukiwać internet. Od tego się nakręcasz. Jak każdy z nas zresztą. Zakaz wstępu na wujka google, to pierwsza rada dla nerwicowców, a hipochondryków w szczególności. Tam każdy objaw oznacza raka. Wiem z autopsji, bo też tak robiłem. Po drugie, jeśli wyniki masz w normie, sugeruję wizytę u lekarza psychiatry. Choć z racji ciąży leki pewnie odpadają. Niemniej na wizytę namawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joanna5432, Z jednej stronyu mozna powiedziec ,ze przesadzasz, ale moj ojciec miał wszystkie wyniki w normie ,lekarze go zlewali i później mu wyszło ,ze ma raka prostaty i juz było za póxno zeby leczyc. wiec zawsze lepiej przycisnac lekarzy bo oni czesto sobie leca w kulki i po najprostszych objawach wydaja diagnozy.Jakby moj ojciec ichh przycisnał to by moze zył a tak mowili a wyniki dobre to nic panu nie jest i olewali i sie skończyło jak skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×