Skocz do zawartości
Nerwica.com

5-htp + EGCG


garek

Rekomendowane odpowiedzi

garek,

niestety , to połączenie raczej zdecydowanie nie będzie przypominać Paroksetyny .

Zjadłem już dosłownie kilogramy EGCG i specjalnie nie ma to wpływu na samopoczucie psychiczne . Ba łączyłem nawet w megadawkach z L- Theiną ( jak czytałem , obydwa związki "herbaciane " działają najlepiej razem ) i ogólnie lipa .Na pewno coś tam dają te związki , żeby w głowie cuda czyniły to absolutnie nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale piszesz o samym egcg? Ja mam na myśli w głównej mierze o 5htp a egcg żeby lepiej się lepiej wchłaniało

 

słuchaj, wchłonie się też i bez EGCG. Nie wiem czy gorzej czy lepiej , ale wchłonie .

Nadal uparcie twierdze ,że to nie Paro . Jednak próbuj , zawsze to 7 woda po kisielu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale piszesz o samym egcg? Ja mam na myśli w głównej mierze o 5htp a egcg żeby lepiej się lepiej wchłaniało

 

 

brałem 5htp + egcg , placebo , a brałem sporo ze sklepu swiss herbal , zresztą o czym my mówimy , jak ktoś wpieprza SSRI tymbardziej paro , albo leczu sie przewlekle prochami , to takie gówienko nie wiele da , po za tym udowodniono podobno ze egcg nie jest katalizatorem. to samo jest z L dopą + egcg , gówno zwykłe , jedynie do połączenia z agonistami dopaminy . tak jak i 5htp do połączenia z SSRI , ale ja bm 5htp mnie łączył , bo wątpie zeby nawet cokolwiek wzmocniło .

 

jedyne suple które działają to witaminy i minerały ale musza mieć conajmniej 200% , szczególnie witaminy B , B6 jest bardzo ważna np.

polecam OLIMP Witamin Multiple , masz caly zestaw na miesiąc , witamin i minerałów i to spore dawki .

 

a z samych B . polecam Gold-vit B forte z Olimpu też . nie ma lepszej kompozycji witamin B i w tak wysokich dawkach jak to .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×