Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie, proszę o poradę


happyme

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie i bardzo proszę o poradę bo już jestem okropnie zła na siebie. Miesiąc temu po nieudanym odstawieniu leków z 4 tabletek do 1 wróciłam do brania 2. Nieźle się czułam, zaczęłam się interesować studiami normalnie, miałam dobry humor, wszystko zdawało się ok. Ale wczoraj miałam taki nastrój, że byle co i co chwilę chciało mi się płakać. Zrzuciłam to na garb emocji związanych z miesiączką. Jednak dziś już mi znowu wraz z natręctwami dokuczał ból żołądka z nerwów i miałam myśl, która boję, się, że jest czymś nowym w mojej nerwicy natręctw i martwię się, że jeszcze jakieś schorzenie mi doszło. Miałam natręctwo jak wiele, że coś robię z torbą mojego gościa w domu - że coś tam musiałam wbić, coś niebezpiecznego na niej położyć. No i oczywiście obejrzałam ją dokładnie, czy na pewno tam nic nie ma (oczywiście tylko na zewnątrz, nie jestem złodziejem nigdy w życiu bym czegoś takiego nie zrobiła. No i powstała mi obawa, że nocujący u mnie gość zostawił gdzieś sobie kamerę i na pewno ma to jakoś z komórką sprzężone i już wie, że oglądałam torbę i pomyśli, że chciałam coś ukraść. Wiem, ohydne, przepraszam, że w ogóle piszę tę wiadomość. Powiedziałam o tym mamie i zaraz mnie zapewniła, że na pewno nie, ale pewnie strasznie się o mnie martwi. I teraz tak, czy doszło mi kolejne paskudztwo z jakimiś teoriami spiskowymi? Nie mam siły już do tego co się w mojej głowie wyprawia, naprawdę. Chcę być zdrowa, a nie mieć nowe choroby i to psychiczne jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×