Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Kamil_31

Czesc wszystkim szukam porady.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 4 miesiecy bralem xetanor. Lek wcale mi nie pomogl. Moja nerwica raczej nie byla zwiazana z lekiem. Tylko strasznie mrowila mi twarz i scisk z tylu glowy. Stalo sie to nagle jechalem samochodem i nagle tj by mi sie skurczyly miesnie/zyly w potylicy gorny kark i zrobilo mi sie bialo przed oczami. Oczywiscie strach, bladosc szybkiebicie serca. Porobilem badania rezonansy glowy kregoslup, wyszla dyskopatia, badania krwi wszystko ok. Mowie chyba nerwica poszedlem od razu do psychiatry. Psychicznie czulem sie dobrze bardziej dokuczaly mi objawy, czyli ciagle mrowienie twarzy po przebudzeniu i bole karku. Zaczalem brac ten xetanor skutki uboczne straszne 2 tyg nie moglem funkcjonowac, ale przetrzymałem zwiekszylem dawke, ale czulem sie psychicznie gorzej niz przed tym jak poszedlem do lakarza. Ciagle ziewanie sztywnialy mi miesnie klatki piersiowej w 4 miechy przytylem 8 kg. A mrowienie twarzy i bole karku tak jak byly to sa. Odstawilem xetonar tydzien bralem jedna tab tydzien pol wiadomo skutki odstawienia sa takie ze mam takie uderzenia pradu w karku ale wole to niz ziewanie, ciezkie podnoszenienie zlozka, libido od razu wrocilo. Problemow ze snem nie mialem. Chcialem zapytac jakie leki moge zasugerowac mojemu psychiatrze zeby dzialaly bardziej na moj uklad nerwowy nie mam lekow, ze zaraz umre ze mam tetniaka ze placze. Tylko poprostu tj jakby mi sie cos wtedy zacisnelo i nie chce mnie puscic. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Myślę, że powinieneś iść do ortopedy, żeby zlecił odpowiednią rehabilitację. Mam podobne objawy związane ze zniesieniem lordozy szyjnej (uszkodzenie nieodwracalne), które pojawiło się w wyniku długoletniego i silnego stresu. Myślę, że powinieneś także porozmawiać z lekarzem na temat zmiany leczenia. Jeżeli nie zrozumie, że doznajesz efektów ubocznych, źle się czujesz na tym leku, to jedyną alternatywą jest wybranie się do innego psychiatry na konsultację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem że moje objawy to objawy nerwicy a potem się okazały że to objawy dyskopati.Jeśli coś boli to człowiek się denerwuje i stresuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychiatra nie zlecił konsultacji z neurologiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychiatra nie zlecił innych konsultacji lekarskich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×