Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prosze o pomoc!


Ariel1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam 27 lat i mam bardzo niepokojace objawy, bralem narkotyki takie jak amfetamina czy kokaina choc nie bralem ich codziennie to rowniez gralem na maszynach i trwonilem pieniadze mojej rodziny. Mam zone i dziecko i z zona tez wiele sie klocilem ogolnie moje zycie to byl ogromny stres i nerwy. Od jakiegos czasu gdy wzielem dragi to dretwiala mi prawa strona ciala i wogole rzucalo mi sie na mowe i balem sie ze umre, byla karetka zrobili badania i powiedzieli ze wyglada na wszystko ok i kazali odlozyc narkotyki co zrobilem. W dalszym ciagu kilka dni po tych paru atakach czulem mrowienie w rekach i dretwienie ale w koncu ustawalo i bylo ok. W koncu powiedzialem sobie ze koniec i ide na silownie i rzucam jakiekolwiek uzywki i bylo naprawde ok az ktoregos dnia strasznie sie stresowalem i denerwowalem bo mialem sytuacje problemowa i na drugi dzien gdy wstalem, jadac autem zaczela mi dretwiec reka i krecic mi sie w glowie i balem sie ze zaraz umre. przyjechala karetka i znowu stwierdzili ze mam wyniki okej i ze podejrzewaja ze mam atak nerwicy i ze mam isc do lekarz rodzinnego po tabletki. Lekarz przepisal mi propranolol po czym jeszcze bardziej krecilo mi sie w glowie, budze sie ze snu ze zdretwiala reka lub noga lub obydwoma, czuje klucie ktore boli w roznych czesciach ciala, skacze mi twarz jak sie usmiecham i prawa dolna powieka oka , co nie wpisze objawy to wychodzi ze rak mozgu albo ze zaraz zawal lub udar a ja jestem w takim strachu ze umre i zostawie rodzine ze jak sie budze i patrze na kabel od ladowarki to chcial bym sobie nim odebrac zycie. czy to co opisuje to jest nerwica? spotkanie z neurologiem mam na poczatku lipca, leki nie biore bo jestem na nie uczulony chyba bo stan sie pogarsza a nie polepsza.. pracuje w pozycji siedzacej od kilku lat i mam nadwage czy moze to byc zwyrodnienie kregoslupa? bylem okazem zdrowia i teraz sie zastanawiam co ja najlepszego sobie w zyciu wyrzadzilem ;( jest szansa ze wroce do zdrowia? pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel1990,

 

Możliwe, że wymienione dolegliwości fizyczne wskazują na niedobory witamin lub minerałów. Spróbowałbym suplementacji magnezem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obwiniaj się za to co było. Hazard, narkotyki to zapewne skutek Twoich problemów. Teraz pora na fachową pomoc. Myśli samobójcze kwalifikują prawdopodobnie do leczenia farmakologicznego u psychiatry.

 

Bez tego ani rusz. No i terapia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×