Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja a Rodzina I psycholog


Jokerfacex

Rekomendowane odpowiedzi

Mam depreche , jest lepiej ale nie Tak jak bym chciał. Ostatnio w swoim jednym poście ktoś mi odpisał, że ludzi z naszego otoczenia mysla ze jak już trochę Ci lepiej to jesteś zdrowy. Mam teraz takie cisnienie na pracę ze muszę znaleźć pracę i wogole ale nie wiem czy sie jeszcze do tego nadaje .Byłem zahranica też wydawało mi się ze jest okej ale nie było ,szybko się podałem. Do czego zamierzam, do tego ze teraz tak mysle ze może chciał bym żeby ktoś mi powiedział nie idź daj sobie spokój daj luz.. wy lecz się nie ma tego . Nawet własną Rodziną tego nie zrobi .. tu mnie wspierają albo im się wydaje ze to robią. Teraz jest tak samo tu wiedzą ze mam depresje ale J tego nie pokazuje co ma płakać ciągle gadać jak jest mi źle ?Nie robię tego mówię ze szukam pracy , że znajdę i się nie poddam. Rodizna uważa ze chyba jest okej potem jak znajdę i mi nienwyjdize słyszę a mówiłam Ci zebys się podleczyl...ale jak siedzę w domu to mam świadomość ze jestem darmo zjadłem. .. Tak to odczuwam. .. Czuje ze nikt mnie nie rozumie .... I jeszcze jedno chciałbym może ktoś mi poleci dobrego psychoterapeuta Z Krakowa bądź Rzeszowa ?Bo narazie to trafiam na samych De... gadam do ściany ..dam kasę i do widzenia. .. Szukam N NFZ ho kasa się kończy a mnie nie stać na płatnego. ..Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×