Skocz do zawartości
Nerwica.com

Inicjatywa "Napisz wiadomość".


napiszwiadomosc

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chciałabym zapoznać Was z pewną inicjatywą.

Mam na myśli inicjatywę "Napisz wiadomość", która pozwala całkowicie anonimowo i bezpłatnie uzyskać pomoc każdemu, kto:

- czuje się samotny i nie ma możliwości porozmawiać z nikim o swoich problemach,

- wzbrania się przed wizytą u psychologa lub zwyczajnie nie jest w stanie takiej wizyty opłacić,

- wstydzi się uzewnętrznić na forum internetowym, gdzie jest więcej osób, z obawy przed krytyką, odrzuceniem czy zbagatelizowaniem swojego problemu,

- nie chce korzystać z telefonu zaufania.

 

Nie traktujcie tego jako niezgodną z zasadami forum "reklamę", bo strona nie zarabia ani prowadzący stronę również nie mają z niej żadnej materialnej korzyści.

 

Wiem, jak bardzo samotnym można się czuć, nawet pomimo wielu ludzi wokół. Jak trudno jest żyć w milczeniu i nie móc wyrazić tego, co najbardziej boli.

Każdy zasługuje na pomoc i dzięki "Napisz wiadomość" może tę pomoc anonimowo i bezpłatnie uzyskać - wystarczy napisać na wskazany na stronie adres mailowy i czekać na odpowiedź. Tylko tyle.

 

Adres strony: napiszwiadomosc.wordpress.com

 

Podawajcie dalej, jeśli pomysł Wam się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa, ale myślę, że warto dopisać kto za tym stoi :) Tzn. kto odpowiada na wiadomości - czy psycholodzy, którzy mają doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej, czy osoby bez takiego doświadczenia. Myślę, że osoba, która zdecyduje się napisać powinna wiedzieć, czego sie spodziewać i jak to traktować. Czy ktoś jej udzieli kompetentnej pomocy czy ma to traktować tylko jako możliwość wygadania się i porozmawiania z jakimś nieznajomym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×