Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja nerwica


Mikok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich forumowiczów serdecznie. Postanowiłem podzielić się z wami swoją chorobą i zadać kilka pytań, nigdy oprócz lekarza nikomu się z mojej choroby nie zwierzałem. mam 41 lat i od 15 choruję na nerwicę ze stanami depresyjnymi od tego czasu biorę leki zomiren 3X 0,5 mg, clonazepam 1X 2mg, Doxepin 25 mg x 1 i propanolol 40 mg x3 dziennie. Pracuję 20 lat w jednej firmie lecz juz dłużej nie mogę sobie dać rady. Leki które biorę chyba przestały działac- lekarz zaleca pobyt w szpitalu aby zmienić leki. Propanolol mi przepisali niedawno bo miałem w ciągu doby około 600 dodatkowych skurczów nadkomorowych serca (badanie cholterem), jak biorę ten propanolol to przeskakiwanie serca znacznie ustało lecz ciśnienie padło na maxa 100/60. Mam pytanie czy z taką historią chorobowa mogę przebywać na max. zwolnieniu lekarskim i starać sie o zasiłek rechabilitacyjny lub o rentę. Wiem że po takim zwolnieniu lekarskim już mnie do pracy którą wykonuję nie dopuszczą. Proszę o pomoc i rady. Pozdrawiam Mikok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×