Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sulpiryd jak działa


hans69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie jak działa sulpiryd mam go brać 1-1-0, nie zaczolem bo nie wiem jak szybko on działa i co powoduje po pierwszej zarzytej dawce, moja to 50 mg, czy działa on tez przeciwbólowo bo mam straszne bóle nerwicowe w kladce piersiowej, czekam na jakąś informacje, z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale ja poważnie pytam, nie wiem czemu robisz sobie jaja "będzie lepiej" pisząc taki tekst, z twojej strony to mało poważne!! Myślałem ze mam doczynienia z poważnymi osobami ale widocznie nie dotyczy to akurat ciebie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie jak działa sulpiryd mam go brać 1-1-0, nie zaczolem bo nie wiem jak szybko on działa i co powoduje po pierwszej zarzytej dawce, moja to 50 mg, czy działa on tez przeciwbólowo bo mam straszne bóle nerwicowe w kladce piersiowej, czekam na jakąś informacje, z góry dzięki

 

Mi na lęki pomagał, a po pierwszej dawce aktywizował mnie.

Na bóle w klatce piersiowej to nie wiem czy działa, ale na ból brzucha bardzo dobrze działa.

 

Tutaj możesz więcej poczytać o tym leku:

viewtopic.php?t=293

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale ja poważnie pytam, nie wiem czemu robisz sobie jaja "będzie lepiej" pisząc taki tekst, z twojej strony to mało poważne!! Myślałem ze mam doczynienia z poważnymi osobami ale widocznie nie dotyczy to akurat ciebie!!!

 

Sorry ale ja Ci najśmiertelniej poważnie odpowiadam. Wspomnisz moje słowa, jak Ci prolaktyna powędruje w górę do wartości tysięcznych. Bosze, dlaczego za mówienie prawdy jestem oskarżana o robienie sobie jaj. Nie jestem Twoim psychiatrą, tylko pacjentem, więc nie będę ściemniać, że te leki nieszkodliwe som, ustabilizują panu nastrój i wszystko będzie dopsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×