Skocz do zawartości
Nerwica.com

pozorny spokoj , walka z samym sobą , zamykanie się w sobie


JanKowal75

Rekomendowane odpowiedzi

Niby wszystko jest ok , chodzę na terapię uzależnień(hazard i benzo) na oddział dzienny , mieszkam z rodzicami , mam psa kota ale w ciągu dnia przezywam walkę z samym sobą.Tzn. mam na myśli że jak wystąpi jakieś urojenie , lęk , zamina nastroju to od razu czuje się osamotniony , zlękniony smutny i sam sobie z tym radze.jestem otwartą osobą a jesli chodzi o swoje problemy natury psychicznej to sam z nimi walczę.

 

czy ktoś z was tak ma?

 

proszę o pomoc i z góry dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja współczuję tylko tym co mają próby i myśli samobójcze oraz silne urojenia i halucynacje z lękiem psychotycznym i osobom delikatnej natury wrażliwych którzy chcą się zabić to ich trzeba wspierać bo to najgorsze co może być odebrać sobie życie lub życ w nierealnym świecie i ogólnie każdemu co kiedykolwiek miał myśli lub próby samobójcze i mam nerwicę natręctw i np mam taką myśl że teraz ktoś się przeze mnie zabije bo nazwałem go pizdeczką a ja miałem na myśli pizdeczki co są zdrowe nie mają delikatnej natury ani myśli lub prób samobójczych tylko WYIMAGINUJĄ sobie objawy które chorobą nie są , osoby co twardo stapają po ziemii , 95 % tego forum niestety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×