Skocz do zawartości
Nerwica.com

Artykuł o uzależnieniu od leków BDZ na Wirtualnej Polsce


Przemek_44

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Nie wiem, czy dobrze, że założyłem temat, ale nie wiedziałem gdzie to upchnąć (?);/, a nie jestem dziennikarzem namawiającym do wzięcia udziału w reportażu, czy programie ,tylko namawiam do przeczytania artykułu..

..

tak więc, żeby nie przedłużać, zapraszam do przeczytania kolejnego artykułu traktującego o uzależnieniach od leków uspokajających, głównie z grupy benzodiazepin, choć nie tylko, który ukazał się wczoraj na portalu kobieta.wp.pl , a dzisiaj do południa był na 1 miejscu strony głównej Wirtualnej Polski. Na stałe będzie jednak na portalu kobieta.wp.pl, co tam docelowo był pisany..

.

Artykuł ten powstał z inicjatywy i pomysłu reportażystki Anety Wawrzyńczak i można powiedzieć, że jest wspólnym „dziełem reportersko – blogerskim” (Jej i moim), jak również, mam nadzieję, kolejną cegiełką, która wniesie coś do sprawy lepszego uświadomienia zarówno pacjentów, jak i specjalistów w tym temacie a przede wszystkim stworzenia zaplecza do leczenia tego typu uzależnień, które praktycznie w Polsce nie istnieje.

 

"Tabletka na życie"-Aneta Wawrzyńczak

 

UDOSTĘPNIAJCIE PROSZĘ, POLECAJCIE, róbcie co tam możecie!! Nigdy nie wiadomo co Was spotka złego (?) oby nic! ale jeśli już, to fajnie by było wiedzieć, że są miejsca do stopniowej detoksykacji dla osób uzależnionych od leków uspokajających poza oddziałami psychiatrycznymi..bez osób w ostrym delirium poalkoholowym, dedykowane do leczenia wyłącznie lekomanów ,którzy często w takim miejscu będą musieli spędzić minimum 6 tygodnii !!

 

Kto wie, kto odstawiał leki z wysokich lub terapeutycznych dawek w psychiatryku, jako jeden z niewielu "względnie normalnych" ten wie o czym mówię ! (ja spędziłem tam 1.5 miesiąca, byłem też na 4 detoksach alko)

 

Funpage mojego bloga na Facebooku to:

 

Uzależnienie od leków uspokajających na Facebooku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×