Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątek dla kobiet w ciąży lub dla planujących ciążę


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mgiełka86to jeszcze sporo nie wypróbowałaś.wiesz na lęki i nerwicę najlepsza jest paro,ale może zamulać,powodować senność.ogólnie leki z grupy SSRI są właśnie na lęki.pierwsze dni są nieciekawe,ale po 3 tygodniach jest poprawa.sprubuj pogadać o tych lekach z lekarzem,bo każdy ma inne objawy i organizm.u każdego lek działa inaczej,ale jak nie sprubujesz to nie będziesz wiedzieć.warto wziąć coś nowego,nie ma się co męczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freda dziękuję za pomoc. Dałaś mi teraz nadzieję, ze nie wszystko jeszcze stracone. Na pewno spróbuję czegoś nowego. Muszę tylko znaleźć jakiegoś dobrego psychiatrę który mnie wysłucha, a nie będzie twierdził, że mojej choroby nie da się już wyleczyć i da jedynie receptę na odczepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mgielka86, zmieniły charakter. Ataki paniki osłabły, ale pojawiło się ciągłe zmęczenie, osłabienie.

 

-- 30 sty 2013, 10:40 --

 

freda, zoloft na mnie nie zadziałał jeszcze bardziej :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo. A może problem tkwi nie w tym, ze choroba wraca tylko dlatego, że źle odstawiałyśmy leki. Na forum ktoś wrzucił linka z ciekawym artykułem na temat odstawiania antydepresantów. Przeczytałam i prawdę powiedziawszy jestem zaskoczona :shock: Zachęcam do lektury bo warto.

 

http://antidepressantwithdrawal.info/pl/stronaglowna.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freda, w tym momencie lepiej niż na lekach. Przynajmniej żadne skutki uboczne mnie dodatkowo nie dobijają :roll: . Ale pewnie prędzej czy później znowu zaryzykuję i zaufam kolejnemu cudownemu specyfikowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×