Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wezwanie do wojska O_o


kos

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, a tam od razu nie taki. Wg mnie jesteś lepszy niż większość z nich, tych wszystkich złośliwych i zawistnych, poza tym, z tego co zauważyłem, potrafisz zachwycić się drobiazgami, a to ważne. Jakbyś .Nowoczesnej nie popierał, to by było jeszcze lepiej. ;)

 

Ciekawe czy za zaburzenia osobowości dają D lub E, chociaż do mojej komisji wojskowej, to nie było ze mną jeszcze tak źle (w sensie funkcjonowania codziennego, bo moje działania były dla świata destrukcyjne i dla mnie też), a poza tym dość dobrze się maskowałem myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na głowę to bym kategorii nie chciał, bo to wiadomo, jak na to normalsi patrzą, ale nie przypominam sobie, żeby to gdzieś było wymagane, niby w jakichś dokumentach do pracy są wpisane książeczki wojskowe, ale zawsze mówiłem, że zgubiłem (zgodnie z prawdą) i czy to konieczne, żeby to wypełniać i zawsze słyszałem, że nie.

 

edit:

A może w Medycynie Pracy o to lekarze pytali, ale nic takiego nie pamiętam, z psychiatrami to rozmawiałem o mojej wrodzonej chorobie, jedna psychiatra to się zaśmiała do rozpuku i powiedziała mi - "Na to niestety się nie umiera", bo jej coś tam wspominałem, że fajne byłoby se tak umrzeć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×