Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


RenaUchiha

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, czasami trzeba się przemóc. Sam będę musiał sie wybrać z nerkami... Trudno mi uwierzyć, żeby pokarm o 100 kaloriach mógł wypełnić żołądek, nie wspominając już o dalszych odcinkach układu pokarmowego w których to rozkładana i wchłaniana jest większość składników. Poza tym pokarmy oparte na wodzie są z reguły dobrze wchłanialne, a znakomita większość wody w nich zawarta zostanie wydalona w postaci moczu. A z tego co zrozumiałem narzekasz na słabe wydalanie niestrawionych resztek pokarmowych czyli kału. Błonnik owszem, teoretycznie niestrawialny, ale weź też pod uwagę zdolności adaptacyjne organizmu. W skrajnych przypadkach będzie stosował swoje sztuczki w pewnym sensie robiąc nam na złość :) domyślam się, że w swojej diecie uwzględniasz tak zwane produkty o ujemnym bilansie kalorycznym? Mogę wiedzieć w jakich ilościach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za błąd, tam miało być 1000*.

Nie stosuję diety ujemnych kalorii. To już dawno zostało obalone. Takie rozwiązanie jest tylko dla ludzi, którzy lubią jeść, nie mają wystarczająco dużo siły, by przestać i szukają rozwiązania, jak jeść, aby nie czuć wyrzutów sumienia. Jedzenie to jedzenie. Każde jedzenie tuczy, nie ma czegoś takiego jak ujemne kalorie.

Zgodzę się jedynie z tym, że surowe warzywa mają je w jakimś stopniu... Ale to raczej wychodzi z fakty, że takiego pomidora można spalić krótkim spacerkiem do śmietnika czy pozmywaniem naczyń.

 

Matka powiedział, że ma mnie dość. Groziła, że wyrzuci mnie z domu i wyśle do ojca, bo jestem zła, bezczelna, leniwa, chamska, pusta i nie mam serca.

Słyszałam od niej dużo obelg, ale dzisiaj nieco przesadziła.

Wzięłam paracetamol. Liczę, aby nie przedawkować. dzisiaj tylko 2500 mg, do 4000 trochę brakuje, więc jestem bezpieczna.

Odechciewa się żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×