Skocz do zawartości
Nerwica.com

próbuję walczyć


Evele

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo dawno nie pisałam na tym forum, bo przez jakiś czas było dobrze, teraz jednak czuję że muszę się gdzieś wyżalić, od około dwóch miesięcy pracuję w nowej firmie, na początku byłam pełna zapału bo znalazlam bardzo szybko pracę ale z czasem to sie zaczelo zmieniac, przede wszystkim zaczal mnie dopadac stres (nowa praca jest bardzo stresujaca i wczesniej nie mialam do czynienia z wieloma rzeczami ), czesto zostaje po godzinach ,poza tym szefostwo jest straszne, czesto czepiaja sie blahych rzeczy i to mnie jeszcze bardziej stresuje, zaczełam mieć kłopoty ze snem i nastrojem, czuje ze powoli lapie jakiegos dola, dawno juz sie tak nie czulam, najbardziej boje sie ze przez ta cala sytuacje strace chlopaka na ktorym mi bardzo zalezy i ktorego kocham , już zauwazylam ze zaczynam sie odsuwac od znajomych, mniejsza przyjemnosc sprawia mi robienie niektorych rzeczy ktore jeszcze niedawno poprawialo mi nastroj, dodam, że chodze na terapie grupowa, niedawno zaczelam brac ponownie leki antydepresyjne, na razie czekam az zaczna działac i ogolnie staram sie cos robic, ale ten stres mnie zzera, czy ktos z Was był w podobnej sytuacji i mogłby cos doradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, rozumiem o czym piszesz. Sama jeszcze do niedawna pracowałam w firmie, która mnie dobijała. Bardzo niefajni ludzie, kierownik, który potrafi tylko dobić. Przez to posypało mi się wszystko, nastrój, na nic nie miałam ochoty, ogólne wyczerpanie.

Ale postanowiłam, że się nie da i udało mi się znaleźć nową pracę, co prawda nie jakoś bardzo szybko, ale byłam cierpliwa i się udało. Jest dużo lepiej, chociaż zarabiam trochę mnie, to uważam, że było warto dla własnego zdrowia.

Co moge poradzic, to nie odsuwaj się od bliskich, powiedz im, facetowi, że Ci ciężko, nie zostawaj z tym sama, bo będzie jszcze gorzej. Musisz mieć skąd czerpać energię, a bliscy są w tym niezastąpieni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×