Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje skromne portfolio (www)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Znam Cię ze zdjęcia jakoś stąd... z tego forum chyba nawet

Fotki naprawdę niezłe (a to rzadkość usłyszeć ode mnie coś takiego) - jaki sprzęt i szkła?

Muza - niestety zapętlona, liniowa do bólu i ogólnie nędzna (takie życie - easy - mało kto robi realną karierę w muzyce ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro szukasz opinii to moja jest taka:

- CV jest błędnie skonstruowane - doświadczenie zawodowe powinno być najaktualniejszym u góry,

- Strona jest straszna - jeszcze piszesz, że masz doświadczenie graficzne co w ogóle nie pokrywa się z wyglądem strony - są darmowe albo za niewielką kasę serwery i strony z prostym jak układanie puzzli panelem administracyjnym nawet dla laika są do ogarnięcia,

- 800 zdjęć jako portfolio dla pracodawcy to stanowczo za dużo. Najlepiej podzielić na kategorie a nie na lata. I wybrać te najlepsze, które będą miały jakieś znaczenie dla przyszłego pracodawcy bo zdjęcie kupy śmieci no jest trochę słabe

- generalnie wchodząc na tę stronę ciężko powiedzieć jaki jest Twój profil i czego oczekujesz zawodowo...

- proponuję założyć profil na LinkedIn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona jest skromna i taka ma być, oparta w pełni o HTML5 i CSS3, zoptymalizowana do maksimum.

Co do gustów graficznych, to każdy ma swój gust, ja nie przykładałem się zbytnio do szaty graficznej, bo

nie ona jest dla mnie najważniejsza, tylko treść.

Dokument CV będę pisać na nowo, lepszy i bardziej rozszerzony.

 

Ta strona to tylko wizytówka mojej osoby i nic więcej, nie ma ona określonego konkretnego odbiorcy i nie jest

skierowana do pracodawcy z konkretnej branży.

 

Z resztą ta strona to dopiero druga wersja, którą stworzyłem miesiąc temu, za jakiś czas wszystko

się może zmienić.

 

Mam już na Linkedin i GoldenLine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×