Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kosz


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Relacje między forumowiczami i stosunek administracji do nic

Avatar użytkownika przez Artemizja 20 cze 2015, 23:11

Arasha dostała wyjaśnienie w wielu pw ;) Póki co, do podtrzymywania kontaktów na PW Arasha ma drugie konto ( tak, wiemy o nim), a zatem stwierdzenie, że została odcięta od znajomych również mija się z prawdą ( o tym, że aktywnie z niego korzysta również wiemy). Nie dostała bana na pisanie postów bez powodu. Na Forum nie będziemy roztrząsać tej sprawy, ponieważ chcemy uniknąć niepotrzebnych spięć głównie między Użytkownikami, którzy wypowiedzieliby się w tym wątku, a także "wywlekania" na Forum różnych brudów, które wzajemnie zarzucają sobie Userzy. Dodam, że decyzja nie była łatwa, a sprawa przewijała się już kilka miesięcy. W końcu musieliśmy podjąć decyzję i zadecydowaliśmy o banie. Z perspektywy czasu widzimy, że decyzja była słuszna, ponieważ atmosfera na Forum już uległa zmianie. Niestety, ale to forum jest wyjątkowo specyficzne i Ekipa czasami musi podejmować niekonwencjonalne i trudne decyzje, z którymi nie wszyscy się zgadzają.

 

Rasizm.

 

Nie wszystkie tematy śledzę, lecz nigdy nie dopatrzyłem się, by Arasha popisała się podobnym chamstwem jak hordy sprzymierzonych przeciw Niej hejterów.

Są tu na forum równi i równiejsi, a lwia część to zblazowane znudzone kreatury, nie mające nic wspólnego z chorobami czy zaburzeniami psychicznymi i chyba tylko na takim forum ich żałosność jest tolerowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×