Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy w związku


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 21 letnia dziewczyną, mój partner ma 32 lata. Ostatnio o mało co się nie rozstaliśmy, niedawno pogodziliśmy zaledwie 3 dni temu, a wczoraj doszło do kolejnego problemu. Powiedziałam jemu przez telefon że mam chorobę weneryczną. Do tej pory zyłam w nieświadomości, jednak wczoraj szukałam informacji na temat badań na płodność i przypadkowo wyświetliła mi się choroba która powoduje problemy z zajściem w ciążę. Zaczęłam szukać innych informacji o niej, ponieważ ją już przechodziłam kiedyś jak mnie zdradził poprzedni chłopak z 1,5 roku temu. Wszędzie piszą że ta choroba jest niewyleczalna, a mi lekarz powiedział na kontroli że wszystko ze mną w porządku po przebytej kuracji lekowej, że juz nie będę mieć z tym problemów. Jak już jemu o tym wczoraj powiedziałam, jego reakcja była spokojna, poprosił mnie o podanie nazwy tej choroby i że on sam sobie poczyta na ten temat. Jednak później wczoraj wyłączył tel, dziś włączył na chwilę i znów tel jest wyłączony. Doszły do niego ode mnie wiad z wczoraj i dzisiaj oraz połączenia nieodebrane. On jest osobą zapracowaną, jest przedstawicielem handlowym, wyjeżdża w delegacje, ma dziecko z poprzedniego związku i kończy studia w czerwcu. Ja natomiast nie wytrzymuje nerwowo tego, że on się nie odzywa, jak jest pojawia sie poważny problem. Woli się nie odzywać do mnie przez nawet kilka dni, mógłby choć napisać- nie dzwoń, potrzebuję czasu, sam się odezwę. Mnie bardzo denerwuje taka cisza bo zaczynam myśleć że on nie chcę ze mną kontaktu, rozmawiać ze mną, że jemu już na mnie nie zależy. Często sobie urajałam że on może mieć kochankę lub nie zakończył poprzedniego związku, wiem że to tylko urojenia ale męczy mnie to. Przez to że on ma na razie dużo obowiązków rzadko się widujemy, mi zależy na nim. Nie wiem jak z nim rozmawiać, czasem się boję jego reakcji że na mnie będzie krzyczał. Dodam jeszcze że jestem dziewczyną po dużych przejściach, mam problemy emocjonalne, zaburzenia osobowości i depresyjne, w przeszłości miałam próby samobójcze, cięłam się i byłam zgwałcona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Cie to zbytnio nie krepuje mozesz napisac jaka to choroba? Bo jezeli jak napisalas uleczalna i jestes po kuracji to chyba nie jest to zaden problem. Natomiast jezeli chodzi o brak wsparcia ze strony faceta to zachowuje sie ponizej krytyki. Co do problemu płodnosci to moga byc rozne przyczyny, wiem bo sama aktualnie sie leczę. Poza tym chcesz miec dziecko w wieku 21 lat, a masz skonczone studia, pracujesz, jakby facet odszedł masz z czego zyc? Zdajesz sobie sprawe ze dziecko to odpowiedzialnosc na cale zycie? Leczysz sie, chodzisz na terapie? Zeby byc odpowiedzialnym rodzicem to trzeba najpierw pomyslec o powyzszych i byc stabilnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choroba ta nazywa się- kłykciny kończyste. Chcę zacząć chodzić do psychologa, jestem w trakcie ogarniania dokumentów na terapię na rok do Opolskiego województwa. Obecnie nie pracuję, szukam pracy, poprzednią straciłam przez hospitalizacje psychiatryczne. Na razie nie planuję dziecka, ale chcę wiedzieć na przyszłość czy będe mieć problemy z zajściem w ciążę. Mam zaburzenia osobowości typu bordeiline. On włączył telefon na chwilę, odczytał moje wiadomości, widział że dzwoniłam i znów tel wyłączony. Niedawno go okłamałam w ważnej sprawie i on nie ma do mnie zaufania, muszę to odbudować. Nie chciałam znów go okłamać i powiedziałam o tej chorobie. Kiepsko się czuję jak się nie odzywa. On jest osobą która studiuje filologie angielską, ma córkę z poprzedniego związku z którą się widuje jak ma tylko czas, ona wychowuje się przy matce, oraz jest przedstawicielem handlowym, wyjeżdża w delegację na parę dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×