Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Nowa Dęba

Nowa Dęba

Rekomendowane odpowiedzi

W Poradni Zdrowia Psychicznego przyjmuje Psycholog pan Błażej Sankowski można przeczytać o tym Psychologu na innych stronach że jest Psychologiem - psychoterapeutą w trakcie szkolenia do certyfikatu - http://gabinetrehaplus.pl/Porady-psychologiczne-i-neogologopedyczne.htm .

 

W Poradni Zdrowia Psychicznego pracuje także jedna osoba pani Peszt-Lesiczka o której można tutaj przeczytac http://centrum-cedr.pl/index.php/wspopracownicy , z tego co tu pisze to jest to mgr pedagogiki, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnien. Czyli pani mgr pedagogiki specjalizuje się w uzależnieniach. Tak się zastanawiam, jest to dosyć zastanawiające że w Poradni Zdrowia Psychicznego pracuje mgr pedagogiki, a nie mgr psychologii. Nie spotkałam się żeby w Poradni Zdrowia Psychicznego na NFZ pracował w Poradni Zdrowia Psychicznego mgr pedagogiki, tylko są tam mgr psychologowie - psychoterapeuci z Certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego lub w trakcie procesu Certyfikacji którzy pracują w nurcie psychodynamicznym bo taki nurt preferuje NFZ. Dlatego nim się udacie do Poradni Zdrowia Psychicznego poczytajcie wcześniej o Psychologach pracujących w Poradni i o tym jakie szkoły pokończyli takie informacje powinny być dostępne dla pacjenta, i czy są to psychologowie-psychoterapeuci i w jakim nurcie pracują. W Poradniach Zdrowia Psychicznego spotyka się nurt Psychodynamiczny. Jest to główny wiodący nurt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś sygnuje się że ukończył (Międzyregionalna akademia zarządzania personelem w kijowie) lepiej poczytać coś o tej "szkole". Po przeczytaniu o tej "szkole" każdemu powinna się zapalić lampka ostrzegawcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli "psycholog" sygnuje się że ukończył w/w "szkołę ukraińską", to każdemu kto rozważa pójście do psychologa powinna się zapalić lampka ostrzegawcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×