Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ja również witam


aleksandra_g.1985

Rekomendowane odpowiedzi

Zmagam się z nerwica lękową.... wczoraj zdecydowałam się na pójście do szpitala, ale było to dla mnie takim szokiem, że kompletnie o nic nie zapytałam... bałam się, że jak się dowiem, o tym jakie tam są ograniczenia i warunki, to będę wolała się rzucić pod pociąg niż na to zgodzić. Nie wiem czy dobrą decyzję podjęłam. Teraz do poniedziałku nie wiem czy lęk jaki odczuwam, nie zrobi ze mnie całkowitego warzywka. Nie będzie z czym już iść do tego szpitala... panicznie się boję, jak to w nerwicy lękowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aleksandra_g.1985, witaj Olu, moja rówieśniczko :P

Możesz powiedzieć, dlaczego pierwsze swoje kroki skierowałaś od razu do szpitala ? Czy jesteś naprawdę w krytycznym stanie ? Nie próbowałaś się wcześniej umówić na wizytę do psychiatry, żeby ocenił Twój stan ? Nie mam pojęcia, może już leczysz się psychiatrycznie ... zapytałam, bo strasznie mało o sobie napisałaś :roll: Czy dokucza Ci coś na chwilę obecną oprócz lęków ?

 

Na forum możesz znaleźć wsparcie i taką doraźną pomoc, ale wizyty u lekarza i fachowej diagnozy to Ci nie zastąpi :!: Jak masz jakieś pytania czy wątpliwości, to wal śmiało ;) Większość osób jest tu na ogół życzliwie nastawiona i na miarę swoich możliwości na pewno coś Ci doradzi. Nie zamykaj się w sobie ze swoimi lękami. Od tego jesteśmy, żeby się nawzajem wspierać ;) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Psychiatryk często zaskakuje tym, ze nie ma tam typowych wariatów w pasach. Ludzie często są sobie przychylni, pacjenci sobie pomagają i chodzą normalnie ubrani. Oczywiście, zdarzają się też cięższe przypadki.

 

Głowa do góry, będzie dobrze. A jak nie, to zawsze możesz się wypisać na żądanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aleksandra_g.1985, w takim razie jak będziesz miała możliwość skorzystania z neta, to wchodź na forum, pisz do nas, żebyś nie czuła się samotna i wyizolowana. A może spotkasz tam życzliwe osoby, które mają podobne problemy i zyskasz dodatkowych przyjaciół, czego Ci życzę :great: A przede wszystkim właściwej diagnozy i skutecznego leczenia ;) Pamiętaj, że jesteś tego warta, a szpital to nie więzienie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aleksandra_g.1985, znam to bardziej niż możesz sobie wyobrazić :mhm: Myślę, że dobrze zrobiłaś rejestrując się na forum. Ja zrobiłam to rok temu i nie żałuję ( poza kilkoma małymi zgrzytami, ale :mhm: nigdzie nie jest idealnie ). Ogólnie to jest bardzo w porządku, Olu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×