Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chory psychicznie w społeczeństwie


Gość Nicholas1981

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkaliście się osobiście z negatywnymi reakcjami ludzi? Niekoniecznie tak drastycznymi? Bo ja tak. Mam wrażenie, że choroba psychiczna piętnuje. Jak się ma taką łatkę przyklejoną jest się w pewnym sensie spalonym. Nawet jak się człowiek stara zachowywać w miarę normalnie a nie jak pani na filmie

Ja też wielokrotnie jak ta pani zaczęła odstawiać szopkę to od razu choroba psychiczna żal pl. Żule też się tak zachowują nawet jak nie zalatują wódą na kilometr, Bandy gówniarzy czy to pod chmielem czy na chaju też dorzucają do wulgaryzmów i pograżania paluszkiem ataków na innych i kurwa nie są chorzy. A jak komuś napiszą że idzie na badania psychiatryczne to już nie ma co się pokazywać na swojej ulicy zwrot o 360 stopni. Wszyscy unikają i każdemu rozpowiadają że ten to a ten tamto. Faktycznie ludzie bywają znacznie gorsi od zwierząt :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako nastolatek nie przeżywałem takich akcji, bo byłem zupełnie zdrowy (przynajmniej nikt nie zdiagnozował, żeby coś było nie tak). Natomiast moi koledzy (wykształceni ludzie, żeby nie było) lubią sobie opowiadać kawały o wariatach i psychiatryku. Niby nie o mnie, niby nie do mnie... No generalnie wariaci to strasznie śmieszni ludzie są :D oprócz tych momentów, kiedy są straszni. Generalnie i śmieszno i straszno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×