Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Psychoanalepsja_SS

Homoseksualizm - czy powiedzieć rodzicom?

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie do końca rozumiecie.

To nie jest miejsce na kłótnię światopoglądową i sugerowanie autorowi, że jest nienormalny, chory, wynaturzy, dewiantem, jego problem jest nieistotny czy wysyłanie śmieszkowatych filmików z gejem i transseksualistką w roli głównej. Chłopak przedstawił problem i zapewne nie pragnie usłyszeć opinii na temat jego orientacji seksualnej czy wagi jego problemu, a pomocy.

Cała ta dyskusja powinna wylądować w koszu. Gdzieś w Socjo bodajże jest temat o homoseksualizmie, tam sobie można poklepać w klawiaturkę w celu wyrażenia swojej opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do przedmówców: Nie Wam decydować kto ma "prawdziwe" problemy, a kto nie, które są błahe, a które nie i kto ma prawo opisywać swoje problemy na forum i szukać porady a kto nie.

 

Poza tym to NIE jest temat o transseksualizmie, transwestytyzmie czy homoseksualizmie sensu stricto tylko o konkretnym problemie konkretnego człowieka, który prawdopodobnie więcej nie zaloguje się na tym forum przez błyskotliwe komentarze.

no il czekałem na ten wpis w którymś temacie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Psychoanalepsja_SS, oni dobrze to rozumieją, tylko ich nie obchodzi opisany tu problem chłopaka, a przyciągnęło ich samo słowo "homoseksualizm" i będą tu się roztrząsać jaka to dewiacja straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×