Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lek wywołujący agresję


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Po kilku latach zażywania różnego rodzaju leków psychotropowych, przeciwpsychotycznych, nootropowych... Doszedłem do jednego wniosku. Agresja powoduje wzrost motywacji do działania. Wiem, że mnóstwo osób o tym wiedziało już wcześniej. Szukam pewnego specyfiku, który wywołuje agresję przez co przynajmniej u mnie powoduje to wzrost motywacji. U innych osób może być inaczej, jednakże skupmy się na w/w substancji. Jak do tego doszedłem? Piracetam wywołuje u mnie zachowania i myślenie agresywne przez co skutkuje to motywacją do konkretnego działania. Proszę o wypowiedzi osób doświadczonych, które brały podobne leki i wiedzą, jaki lek wywołuje agresję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnego specyfiku, który wywołuje agresję przez co przynajmniej u mnie powoduje to wzrost motywacji.

 

Piracetam wywołuje u mnie zachowania i myślenie agresywne przez co skutkuje to motywacją do konkretnego działania.

 

...to jak - szukasz czy nie szukasz? :D

 

A tak na poważnie to w moim przypadku

- clonazepam + "ćwiartka" wódki

- Moclobemid ( ale tylko przez kilka dni)

- Metanabol ( po tym można naprawdę dostać pierdolaca)

- Testosteron Prolongatum

- reklamy w TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam reklamy w TV. Szczególnie kolejne specyfiki z apteki (to chyba 80% wyświetlanych reklam), teraz nawet reklamują syropek na spanie dla dzieci. Paranoja. Albo ta babka co reklamuje ubezpieczenia w przypadku śmierci, nic tylko palnąć taką w łeb (o, już działa, nawet nie muszę oglądać).

 

A medycznie to leki które zwiększają dopaminę i noradrenalinę oraz testosteron często wywołują zachowania agresywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku agresje wywolal kiedys lek Citalopram ,i dlatego wziełam go tylko jeden dzien😉Potem podniesienie dawki Mirtazapiny na 45mg przez dwa pierwsze dni agro był i zasnac ciezej.Duloksetyna rowniez na poczatku.Ale zgadzam sie ,co do tego ze leki SNRI moga te agresje wywolywac ale tez dodaja napedu do działania,gdy okiełzna sie te chwilowe agresje.Ale to nie fajne uczucie byc rozdraznionym tak nie pozytywnie.gdy cos nosi od srodka aż chiałoby sie komus ....😆😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2015 o 18:15, Gość napisał(a):

Witam!

 

Po kilku latach zażywania różnego rodzaju leków psychotropowych, przeciwpsychotycznych, nootropowych... Doszedłem do jednego wniosku. Agresja powoduje wzrost motywacji do działania. Wiem, że mnóstwo osób o tym wiedziało już wcześniej. Szukam pewnego specyfiku, który wywołuje agresję przez co przynajmniej u mnie powoduje to wzrost motywacji. U innych osób może być inaczej, jednakże skupmy się na w/w substancji. Jak do tego doszedłem? Piracetam wywołuje u mnie zachowania i myślenie agresywne przez co skutkuje to motywacją do konkretnego działania. Proszę o wypowiedzi osób doświadczonych, które brały podobne leki i wiedzą, jaki lek wywołuje agresję.

Trazodon+modafinil do tego cykl sterydowy z anapolonu, trenbolonu i sustanonu, po takiej kombinacji chce się wszystkich zabijać, bynajmniej mi się chciało🤪 i jak by u Nas była wojna to bym sobie takie coś zafundował, bo bym mógł tą agresję skierować np do gwałcenie najeźdźców. Ty jak nie skosztowałeś takiej mieszanki to lepiej nie próbuj, bo do tego trza mieć twardą głowę

Edytowane przez DEPERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×