Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik samopomocy osób uzależnionych


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Uzależnień jest cała masa, dlatego i wątków na forum dużo. Ale tak sobie pomyślałam, że przecież niecodziennie pojawiają się nowe wpisy na temat danego nałogu, a jakaś konkretna osoba może nie chcieć pisać jednego posta po drugim :? Dlatego wpadłam na pomysł, żeby założyć miejsce, w którym każdy będzie mógł napisać coś o swoim uzależnieniu, o sposobach walki z nim, a także wesprzeć kogoś innego :smile:

 

Jasne, że najlepsza jest fachowa pomoc typu psychoterapia czy różne mityngi, ale zdaję sobie też sprawę, że nie każdy ma na to możliwości zarówno czasowe, finansowe, jak też logistyczne ( mam na myśli mniejsze miasteczka i wsie ), być może nie czuje się też na siłach, żeby w tym momencie w tego typu spotkaniach uczestniczyć.

 

I stąd pomysł na ten wątek - takiej naszej codziennej pracy u podstaw, znajdowania w sobie motywacji i sił do walki poprzez wzajemne wsparcie czy dobre słowo, a przede wszystkim świadomość, że nie jesteśmy sami :great:

 

Nie mam pojęcia, czy pomysł się przyjmie, ale zawsze warto próbować !

 

Na to, że zawsze jest nadzieja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, czy pomysł się przyjmie,

oczywiście ,że się nie przyjmie ,,, mowy nie ma .

Arasha , skąd u Ciebie ( że sobie pozwolę zapytać ) takie "mamusińskie " pomysły ?

Jesteś od czegoś uzależniona ? ( jak nie chcesz , nie musisz odpowiadać )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×