Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość sailorka

Terapia grupowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jest coś takiego jak terapia grupowa dla schizoli? Coś takiego, że się tam chodzi w ciągu dnia i są różne zajęcia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

są takie zajęcia organizowane w wielu miastach, musiałabyś popytać w PZP, oni coś tam powinni wiedzieć, jak sprawa wygląda w Twoich okolicach, bo równie dobrze może i być tak, że w Twoich okolicach tego nie ma.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Podchodzę do tego z rezerwą, bo kiedyś byłam na czymś takim i było okropnie. Ale może są miejsca lepsze i gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Chodzi mi o coś takiego w rodzaju oddziału dziennego czy jak to się tam fachowo nazywa. Gdzie takie coś znaleźć i czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sailorka, wiem o co Ci chodzi, ale w PZP naprawdę powinni znać odpowiedź na to pytanie, powinni się orientować, gdzie w danej okolicy znajdują się jakiekolwiek "organizacje" niekoniecznie typowo przyszpitalne, które zajmują się organizowaniem zajęć, terapii dla osób z tą przypadłością

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chodzi mi o coś takiego w rodzaju oddziału dziennego czy jak to się tam fachowo nazywa. Gdzie takie coś znaleźć i czy warto?

Ja bylam na oddziale dziennym otwartym przez trzy miechy codziennie kilka godzin terapii grupowej psychodynamicznej . ale nie wiem czy ze schizo Ci tam pomoga. Mnie skierowala tam moja psychiatra mialam depresje tam zdiagnozowali u mnie z.o.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ja byłam właśnie na takim oddziale dla schizoli, więc takie oddziały na pewno istnieją. A przynajmniej istniały 14 lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja znajoma chodziła na taki oddział. Jednak była niezadowolona bo w przeciwienstwie do chorych na nerwicę, dla schizofreników nie było terapii tylko zajęcia ręczne typu robótki na drutach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Inga_beta bleee. Tak to nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi