Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Goryla Gorillas

Łysienie z nerwów czy innego powodu?

Rekomendowane odpowiedzi

Od 10 miesięcy łysieję na głowie i okresowo wypada mi męskie owłosienie. Czy jest jakiś sposób, aby dowiedzieć się co powoduje wypadanie owłosienia?

U mnie sprawa jest skomplikowana, bo jest kilka czynników, które może to powodować.

 

Gdzieś od 11-10 miesięcy utrzymywał się u mnie przewlekły stres oraz obsesje na pewnym punkcie. Co jakiś czas zdarzały się "uderzenia stresowe". Postanowiłem coś z tym zrobić, więc teraz przez 4 dni brałem 50mg kwetiapiny. Musiałem jednak odstawić, bo pojawiło się uczulenie.

 

Wszystkie objawy minęły już po jednej tabletce :!: Leku nie biorę 2 dni i do tej pory nie mam obsesji, ani tego nieprzyjemnego napięcia. W głowie przyjemna pustka.

 

Kolejny czynnik, który może powodować u mnie łysienie to lek na padaczkę levetiracetam. Następny to łojotok, który przybrał na sile.

 

W tym miesiącu łysienie znacznie się nasiliło i nie wiem co robić. Jeśli łysieję ze stresu, to nawet po usunięciu stresu lekami, będzie musiało chyba minąć parę miesięcy, aby wszystko się ustatkowało. A jeśli łysienie jest od levetiracetamu? Tutaj znów trzeba będzie czekać kilka miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goryla Gorillas, najlepiej zrobisz jeśli odwiedzisz dermatologa, on powinien Ci pomóc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co mi dermatolog pomoże? Przepisze głupie witaminki i szamponiki za kilkadziesiąt złotych, które nic nie pomogą. Najlepiej by było brać psychotropy i odstawić lewetiracetam i odpocząć od tego typu leków na parę miesięcy, lecz pewnie neurolog się nie zgodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od 10 miesięcy łysieję na głowie i okresowo wypada mi męskie owłosienie. Czy jest jakiś sposób, aby dowiedzieć się co powoduje wypadanie owłosienia?

U mnie sprawa jest skomplikowana, bo jest kilka czynników, które może to powodować.

 

Gdzieś od 11-10 miesięcy utrzymywał się u mnie przewlekły stres oraz obsesje na pewnym punkcie. Co jakiś czas zdarzały się "uderzenia stresowe". Postanowiłem coś z tym zrobić, więc teraz przez 4 dni brałem 50mg kwetiapiny. Musiałem jednak odstawić, bo pojawiło się uczulenie.

 

Wszystkie objawy minęły już po jednej tabletce :!: Leku nie biorę 2 dni i do tej pory nie mam obsesji, ani tego nieprzyjemnego napięcia. W głowie przyjemna pustka.

 

Kolejny czynnik, który może powodować u mnie łysienie to lek na padaczkę levetiracetam. Następny to łojotok, który przybrał na sile.

 

W tym miesiącu łysienie znacznie się nasiliło i nie wiem co robić. Jeśli łysieję ze stresu, to nawet po usunięciu stresu lekami, będzie musiało chyba minąć parę miesięcy, aby wszystko się ustatkowało. A jeśli łysienie jest od levetiracetamu? Tutaj znów trzeba będzie czekać kilka miesięcy...

 

Problem z łysieniem może pojawiać się z każdego wymienionego powodu przez Ciebie jak również z wielu innych. Mój mąż zaczął łysieć z powodów dziedzicznych. Wszyscy mężczyźni w jego rodzinie są łysi. O powody Twojego łysienia musisz zapytać lekarza, najlepiej dermatologa. Mogę polecić Ci preparat przeciwko łysieniu "NR 07", który stosuje mój mąż. Preparat na prawdę jest skuteczny. Już po jakichś dwóch miesiąca stosowania mężowi na łysince zaczęły pojawiać się włoski. Zajrzyj sobie na http://www.nr-07.eu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×