Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzalam te foty i stwierdzam, ze do takiej dlugosci wlosow pasuja tylko szerokie mesko wygladajace twarze (fota 2 i 3), ktorym takie wlosy jeszcze dodaja meskosci. A z chlopieca twarzyczka (fot 1 i 4) takie wlosy wygladaja kiepsko...Wiec Vi, wg.mnie to nie sa fryzury dla Ciebie, ale zrobisz jak chcesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu nic nie ma za darmo.

 

Więc jak nie masz kasy to twoje prawo głosu wygasa. Paranoja.

Każdy robi jak chce - zauważyłam tylko, że dla mnie (a być może dla kogoś jeszcze) ceny które podałaś są kosmicznych wielkości, jak za fryzjera.

Żeby wyglądać dobrze ni potrzeba niewiadomo jakich pieniędzy, tylko trochę gustu i pomysłu, nawet jeśli chce się schodzić z czarnego do blondu, co dla mnie swoją drogą jest dziwne - dwa skrajne kolory, więc jeśli w jednym jest ci do twarzy prawie automatycznie wyklucza to drugi, oczywiście z wyjątkami potwierdzającymi regułę.

 

Więc jak któraś nie ma drobnych 400 czy 1000zł na fryzjera (niemożliwością...:roll:) to polecam jajeczko, oliwę i posiedzieć w reklamówce jak dałniak. Pomaga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi a takie cos?

 

http://www.krotkiefryzury.pl/generator/damskie/meskie/232222.jpg

 

Tylko to chyba nie Twoj styl...;)

 

Moze byc krocej i wtedy bez zelu...Jakos pasuje mi to, szczegolnie jak patrze na ta fote z blokami. Ale jak patrze na ostatnia to nie pasuje, bo wygladasz tam jakbys dopiero wyrosl z wieku niemowlecego :D Nie wiem wiec jak wygladasz faktycznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jak nie masz kasy to twoje prawo głosu wygasa. Paranoja.

Nic takiego nie napisałam. Jak się nie ma kasy to nie ma sensu się brać za takie rzeczy bo tylko się zniszczy włosy i nic dobrego z tego nie wyjdzie.

 

 

Każdy robi jak chce - zauważyłam tylko, że dla mnie (a być może dla kogoś jeszcze) ceny które podałaś są kosmicznych wielkości, jak za fryzjera.

 

Aby zejść z czerni do blondu potrzeba około 3-5 wizyt. Za każdą dasz ok 100zł (farbowanie). Prosta kalkulacja. Na jednej wizycie nikt Ci blondu nie zrobi z czerni.

 

nawet jeśli chce się schodzić z czarnego do blondu, co dla mnie swoją drogą jest dziwne - dwa skrajne kolory, więc jeśli w jednym jest ci do twarzy prawie automatycznie wyklucza to drugi

 

Jak się ma ładną twarz to wszystko do niej pasuje.

 

polecam jajeczko, oliwę i posiedzieć w reklamówce jak dałniak. Pomaga ;)

Ja także to polecam, sama stosuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, dziękuję :)

 

Agnieszko i MArcja, niestety to nie mój typ wolałbym dłuższe włosy i koniecznie nie stawiane na żel.

 

marcja, teraz wyglądam tak jak w czarnych, tamte zdjęcia z blondem są sprzed roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli chce się schodzić z czarnego do blondu, co dla mnie swoją drogą jest dziwne - dwa skrajne kolory, więc jeśli w jednym jest ci do twarzy prawie automatycznie wyklucza to drugi, oczywiście z wyjątkami potwierdzającymi regułę.

 

Nie jestem zadna pieknoscia a wlasciwie dobrze mi w obu :) I to mimo, ze mam ciemne brwi ;)

Co do kasy za fryzjera masz racje - nie wydam nigdy duzo kasy na cos, co moge zrobic sama nizszym kosztem. Moj koszt zmiany nie z czerni wprawdzie, ale z ciemnego brazu na blond to kolo 120 zl (2 rozjasniacze i 2 farby)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi., typ nie typ, TY masz dobrze wyglądać, a nie upodabniać się do kogoś.

 

Pinkii, Magda, jeśli chodzi o rozjaśnianie to orientuję się dosyć mocno w temacie (robię to kilka razy w roku) - wcale nie trzeba tego robić u fryzjera. Ja robię sama i kiedyś babka mnie na ulicy zaczepiała jak zrobiłam sobie takie fajne włosy :mrgreen: A koszt? o WIELE mniejszy. Tylko że trzeba umieć, bo można spaprać sprawę.

Tyle że ja mam włosy z tytanu chyba i po tylu dekoloryzacjach nawet nie wypadają jakoś specjalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi- jednak zdecydowanie blond. Włosy bez żelu, ale moim zdaniem powinieneś trochę je przyciąć. Najbardziej mi się podobało jak miałeś krótkie włosy. Ale to TY masz się dobrze w nich czuć. No i lepiej jak będziesz używać samowyzwalacza w aparacie, lub rób zdjęcia ta jak wyżej pokazano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, wiem, że widać lampę błyskową, ale właśnie o to chodzi, mam po lewej lampkę ale nie zapalam bo chcę tego.

 

Magda, dzięki za radę, muszę przeboleć i za jakiś czas jak zmienię swój wygląd to wstawię tu zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×