Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
hope23ck

Podobno nadzieja umiera ostatnia ...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem tutaj po raz pierwszy. Mam na imię Klaudia pochodzę z Kielc liczę sobie 23 lata. Wstąpiłam tutaj do Was, aby choć trochę wyjść z tego mojego świata, w którym wcale nie jest mi dobrze. Króluje w nim samotność, ból, cierpienie i zagubienie. Łatwo popadam w uzależnienia zajadanie stresu zamieniam na zapijanie smutków i tak w kółko, jestem osobą dość wybuchową, bojącą się wszelkich zmian zaangażowania, zaczynam już wątpić w odmianę swojego losu. Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona. Pozdrawiam i witam wszystkich borykających się z większymi lub mniejszymi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Hejka :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj. Na pewno zostaniesz zaakceptowana. Trzeba mieć nadzieje, część naszego losu jest w naszych rękach trzeba sięzmobilizować i spróbować zmienić. Pozdrowienia również z ck ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj. Na pewno zostaniesz zaakceptowana. Trzeba mieć nadzieje, część naszego losu jest w naszych rękach trzeba sięzmobilizować i spróbować zmienić. Pozdrowienia również z ck ;).

jak dobrze że jeszcze jakieś osoby z ck tutaj są , dziękuję Wam bardzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć sąsiadka:) Też mam/miałem mechanizm zamieniania jednego uzależnienia drugim, ciężko to opanować, ale życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hope23ck, witam serdecznie na forum. Z tymi uzależnieniami to trudna sprawa, zwłaszcza jeśli robi się ich coraz większa ilość i są coraz poważniejsze.

A powiedz, leczysz się jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi