Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój przypadek i dziwny objaw - opinie mile widziane


nervuska81

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam problem ze snem jak jestem sama na noc w domu, to jest masakra, czasem nie spie wtedy w ogole. mam taki silny lęk że tylko cos stuknie puknie w mieszkaniu i juz po spaniu. często też na tym tle mam kołatania serca bo wiadomo jak sie zeshizuję co się z serduchem dzieje, i mam nocke z głowy. Juz nie bede wymieniać czego sie boje jak zostaje sama bo się usmiejecie ;) ale strasznie utrudnia to normalne funkcjonowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra hehe, to wymieniam:

boję się: włamywacza, duchów, demonów i tym podobnych stworów, swoich snów bo czasem mi sie przysni taaaka masakra, ze cos mi sie stanie ze zaraz umrę albo mi pęknie cos w głowie bo niewiadomo co tam mam (napewno shizy hehe), ciemności się boję panicznie, jak prad wyłaczą czasem to juz koniec, albo ktos ze znajomych musi do mnie przyjechac albo pogotowie bo atak od razu jest, boje sie że dostane zawału i nikt mi nie pomoże bo nikogo przy mnie nie będzie, boję się też wiatru, burzy, patrzec w nocy na niebo, poza tym klaustrofobia, na solarium nie chodzę, jest jeszcze mnóstwo rzeczy takich sytuacyjnych których się boję, np że ktos z bliskich będzie miał wypadek jak gdzies jedzie, że crka do szkoły nie dotrze i ktos ja porwie, choć ma tylko przez trawnik i juz jest w szkole, a jak gdzies idzie to musi miec tel przy sobie i co chwila do niej dzwonię. maaaasakra ale nie umiem sie tego pozbyć. Macie jakies sposoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×