Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica, depresja czy zwykle przemeczenie ???


Maiko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moze ktoś jest w stanie powiedziec mi co mi dolega...czy to depresja? wyczerpanie organizmu czy nerwica

ogolnie jestem osoba towarzyska, latwo nawiazuje kontakty z ludzmi, mam ochote wyjsc z domu, spotkac sie z rodzina czy kolezanka

Chetnie tez poswiecilabym wiecej czasu na swoje pasje - gdybym go miala wiecej . ( jestem mama malego dziecka )

Ciagle czuje sie bardzo zmeczona, wyczerpana wrecz. Nerwowa oblednie. Byle drobiazg potrafi wyprowadzic mnie z rownowagi

Przejmuje sie byle czym. Drobiazgami. Spinam sie strasznie. Oblewaja mnie poty, mam uderzenia goraca, miewam problemy z zasypianiem, boje sie smerci ( ale nie jest to obsesja...) miewam mdlosci , i jakby mroczki przed oczami

Dodam ze nie mialam tego przed ciaza. ( dziecko ma ponad rok )

Bywam przygnebiona ale tez potrafie cieszyc sie drobiazgami . I latwo sie regeneruje tz. spacer, ksiazka, domowe spa , serial i juz lepiej sie czuje

Chcialabym z tego jakos wyjsc, poradzic sobie, aby bylo lepiej ale nie wiem od czego zaczac

Na dana chwile pomyslalam o wiekszej ilosci spacerkow , witaminy...moze jakies tabletki z meliska ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed ciaza nie mialam tylko tych uderzenia goraca, problemy z zasypianiem, mroczki przed oczami.

Ale cala reszta wczesniej wystepowala.

Napewno zajmowanie sie dzieckiem po 12h sam na sam sprawia ze rutyna czlowieka przygniata ale az negatywnie jak neon bym tego nie ujela ;)

Dzieki za dobre slowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×