Skocz do zawartości
Nerwica.com

mój partner ma problem z wytryskiem podczas seksu


tofix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałam opisać problem mojego partnera.

Na początek kilka słów o nas. Mamy 26 lat. Jesteśmy ze sobą rok czasu, świetnie nam się układa, nie ma między nami żadnego tabu. Jestem jego pierwszą dziewczyną.

Po 4 miesiącach bycia razem zaczeliśmy współżyć. Problem w tym, że partner nie może dojść jak jest we mnie. Ze strony medycznej jest wszystko w porządku. Podczas seksu cały czas mu 'stoi' (nawet przy 2 godzinnym seksie). W ciągu dnia po kilka razy jest szytwny. Przy mnie zawsze jest podniecony. Mówi, że tak na niego działam, że ciągle mu twardnieje. Ale niestety podczas stosunku, jak jest we mnie nie może dojść. Sam jak sie masturbuje nie ma z tym problemu. Jedynie dochodzi jak się ociera o mnie penisem.

Na chwilę obecną wygląda to tak, że kochamy się, on jest we mnie, ja mam orgazm. Potem się jeszcze kochamry i na koncu on wychodzi ze mnie, kładzie się na mnie i ocierajać się ma wytrysk w ciągu 5 min.

Partner mówi, że bardzo go podniecam. Nie wstydzi sie ani nie stresuje ze mną kochać. Ja nie mam do niego żadnych pretensji, akceptuje całkowicie tą sytuację.

Aha, jeszcze dodam, że partner ma problem z odciągnięciem napletka,w sensie że w ogóle nie może tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej do lekarza i zrobic cos z ta stulejka. Zastanawiam sie jak w ogole moze mu stawac skoro napletek nie odchodzi,

 

No właśnie jak jesteśmy razem to praktycznie cały czas mu stoi. Podczas seksu używamy żelu, żeby mu się krzywda nie stała( raz trochę pękła skórka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurze mam wrazenie ze to ju drugi temat po wczojszym gdzie ktos sobie jaja robi.

No właśnie jak jesteśmy razem to praktycznie cały czas mu stoi. Podczas seksu używamy żelu, żeby mu się krzywda nie stał

to jest malo prawdopoobne przy stulejce

 

Candy14 nie obraź się, ale nie wymyślam tego. Podczas seksu potrafi stać mu przez dwie godz nawet. Zresztę jaki bym miała cel w tym. Chce tylko dokładnie opisać jego problem.

Partner ma skierowanie na zabiego od lekarza, ale zastanawia się czy poimo tego problem i tak nie zostanie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×