Skocz do zawartości
Nerwica.com

Z NERWICĄ DA SIĘ DOBRZE ŻYC!!


jar1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

Pisze ten post żeby troszkę podnieść na duchu wszystkich załamanych nerwicowców. Ja zmagam sie z nerwicą od ponad 3 lat. Niepowiem bo jest bardzo ciężko. Bywały dni że myślałem że to już koniec. Ale jakoś walcze. Przez te 3 lata rozpoczołem studja i za 2 tygodnie mam juz obrone pracy licencjackiej, byłem 3 miesiące za granicą, obecnie od roku pracuje w banku, właśnie zmieniłem sobie samochód!!. Radze sobie w życiu duzo lepiej niż niejeden mój równieśnik bez nerwicy..:)..Także chciałbym Wam wszystkim powiedzieć ze z nerwicą da się zyc i da sie realizować swoje plany i marzenia!!.. Wiadomo, że jest nam dużo trudniej niż "zdrowym" ludziom, ale później jest podwójna satysfakcja!!!!

pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i masz rację stary ja tak samo żyje kończę kolejny rok studiów pracuję za rok mam wesele i jest gites jak byśmy mieli wszyscy takie podejście jak ja i ty i sądzę ze jest więcej takich ludzi na forum to nerwica by to była choroba zamknięta w archiwach SB :D:!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satysfakcja??ciekawe :roll: chyba ze nerwica wruci jak bumerang!ludzie chorzy nie mysla o tym czy beda miec kiedys satysfakcje,nic ich nie interesuje tylko wlasny lęk :twisted: a gdybysmy wszyscy mieli takie podejscie to chyba by nie bylo tego forum :roll: takie jest moje zdanie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×