Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie pracujecie?


Miss Presley

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam 2 lewe ręce kiedyś mi na stażu dano biurko do skręcania to nie dość że w 8 h nie potrafiłem tego zrobić to połamałem elementy i później po mnie i tak wszystko na nowo trzeba było składać. Ja potrafię tylko rozwalać nawet się zawodowo tym zajmowałem bo robiłem przy rozbiórkach ale tez mi dawano takie rzeczy żebym nie spieprzył i się nie zabił przy okazji. ;)

Ja oprócz sprawności manualnej, mam także siłę fizyczną poniżej wszelkich norm. I dodatkowo wstydzę się brudu, gdy otrzymam od kierownika zadanie związane z rozkręcaniem/skręcaniem komputera, wyjmowaniem/wkładaniem części i mi się ręce ubrudzą, to zaczynam mieć w głowie wyobrażenia, że inni widząc moje brudne ręce, bardzo źle o mnie myślą i mam ochotę "zapaść się pod ziemię" ze wstydu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, mnie stresują i drażnią ludzie to dla mnie bez ludzi reszta wszystko nie ważna. Fizycznie nawet byle mieć spokój z ludźmi bo nie mogę, chyba,że trafią mi w leki i zacznę ludzi kochać i uwielbiać przestanę się ich bać to może wtedy będę miała łatwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, mnie stresują i drażnią ludzie to dla mnie bez ludzi reszta wszystko nie ważna. Fizycznie nawet byle mieć spokój z ludźmi bo nie mogę, chyba,że trafią mi w leki i zacznę ludzi kochać i uwielbiać przestanę się ich bać to może wtedy będę miała łatwiej

U mnie oprócz stresu związanego z ludźmi, dodatkowo samo wykonywanie pracy wywołuje wewnętrzną złość lub zniecierpliwienie, bo jestem hiperleniwy i mało cierpliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tu sami programisci, biznesmeni tylko ja prosty fizol pół niewolnik z oficjalną stawką 728 zł za miesiąc. ;) no ale za zaniechania, lenistwo i wrodzony brak jakichkolwiek zdolności trzeba płacić. :mrgreen:

728 pln to chyba na pół etatu tyrasz..

pól etatu to ja w tydzień wyrabiam, w tym 70,5 h i miałem jeszcze w niedziele iść ale nie pójdę bo niewolnictwo ekonomiczne ma swoje granice, choć niektórzy cieszą się z tej niedzieli może dobiją do 85 h w tygodniu i 350 w miesiącu i zarobią ponad 2 tysie choć oficjalnie 728 zł. . :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy fizycznej pewnie zawsze będą ci słabo płacić, skoro jesteś leniwy;-)
Moje lenistwo jest specyficzne, potrafię 2 lata siedzieć w domu i kompletnie nic nie robić ale w pracy teraz np pracuje po 12 h, 6 dni w tygodniu to ciężko to do lenistwa zaliczyć chyba że lenistwo umysłowe bo w tej pracy myśleć nie trzeba, tylko przerzucać tony towaru. A co do zdolności i pracy fizycznej to jednak czasem ich potrzeba np w Holandii se nie radziłem z praca fizyczną bo było za szybkie tempo i co najmniej przeciętna sprawność manualna wymagana ( nie tylko ja 2/3 osób odpadało) mimo że ciągle tam biegałem i nie schodziłem na należne mi przerwy, taki wyzysk tam panował i to w dwóch rożnych miejscach do których trafiłem.

Zanim zacząłem pracować byłem Korwinistą a teraz zmierzam coraz bardziej ku komunizmowi ;) proletaryusze wszystkich krajów łączcie się. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tu sami programisci, biznesmeni tylko ja prosty fizol pół niewolnik z oficjalną stawką 728 zł za miesiąc. ;) no ale za zaniechania, lenistwo i wrodzony brak jakichkolwiek zdolności trzeba płacić. :mrgreen:

728 pln to chyba na pół etatu tyrasz..

pól etatu to ja w tydzień wyrabiam, w tym 70,5 h i miałem jeszcze w niedziele iść ale nie pójdę bo niewolnictwo ekonomiczne ma swoje granice, choć niektórzy cieszą się z tej niedzieli może dobiją do 85 h w tygodniu i 350 w miesiącu i zarobią ponad 2 tysie choć oficjalnie 728 zł. . :mrgreen:

O ja pjerdole 350 godz :hide: w miesiącu i tylko 2 kola....carlos jak sie ogarne i wróce do zarabiania pieniedzy, załatw mi takich pracownikow. :smile:

Szczerze, według mnie to wyzysk a ten kondon u którego pracujesz nie ma boga w sercu zwykly hoojoza u mnie pracownicy mieli 10-15zl na godzine plus za kazdy dzien delegacji dodatkowo 30pln...dodam tylko ze zatrudniałem cieśli i stolarzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, u mnie kobiety 6 zł/h , faceci 8 zł/h choć oficjalnie 1000 zł brutto za nieograniczoną liczbę godzin. I mieszkam w rejonie wcale nie nie najbiedniejszym, słyszałem że gdzieniegdzie po 4 zł płacą i to nie za stróżowanie. Ja jestem zwykłym fizolem ale operatorzy wózków i traktorzyści też mają 8 zł/h tyle że oni mają umowy o pracę, a główny mechanik całej linii produkcyjnej podobno ma aż 10 zł/h ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, na jakie umowy Ci ludzie pracują ze 1000brutto :?: skoro min jest 1680pln brutto

na umowę zlecenie nie ma minimum. Oczywiście ta praca tylko z nazwy jest na umowę zlecenie bo realnie jest to przecież zwykła etatowa praca tylko że z dużo większa liczbą godzin. Zresztą są tam takie kombinacje że trudno się połapać ja przez 2 mies, nie mogłem się doliczyć ile ja w końcu mam na tą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×