Skocz do zawartości
Nerwica.com

Załatwianie bardzo duży problem prosze o pomoc


Dami92r

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek witam serdecznie... mam od ponad 6lat problem

 

Nie mogę się wysikać w miejscach publicznych.. np jechałem na wycieczkę za granicę to wgl w autobusie nie wysikałem się...jestem np w Krakowie w Galerii ludzi tam pełno w wc nie załatwię się..mimo,słuchawek na uszy itp to sama myśl,że ktoś wchodzi jest obok i nie mogę..muszę latać po dworcach kolejowych albo najlepiej na CPN tam najszybciej się załatawie.Jest to uporczywe.. mam 22 lata nie mogę się nigdzie ruszyć..chciałbym za granicę do pracy to śpi się przeważnie w 3,4 osoby w pokojach ja tak nie mogę...muszę sam spać no utrudnia życie bardzo,byłem już u 3 lekarzy od 6lat i ciągle dostaje tabletki kwetaplex ale to nic nie daje.. w tajemnicy przed lekarzami i rodziną zawsze wyrzucam tabletki z tego względu,że mam dziewczyne i uprawiamy sex a po tych tabletkach libido jest 0 i co ja mam w domu powiedzieć nie chce brać bo nie mogę się kochać z dziewczyną(lekarzowi to powiedziałem) ale mówi każdy anty depresnat będzie taki....

 

nie wiem co robić...no nie mogę sie nigdzie ruszyć żywcem..

 

druga sprawa dziwna bardzo (na co dzień jestem spokojnym chłopakiem,wgl nikt by nie pomyślał,że mam takie problemy)nawet by nie uwierzył

 

 

drugi problem to załatwianie drugiej potrzeby... byłem w szpitalu,na wyjedzie i brzuch bolał bo nie mogę się załątwić a z tego względu,że

 

jestem przyzwyczajony... siedząc np na komputerze pijąc cole patrząc coś i wtedy np chce mi się..albo samemu czytając sobie coś w pokokoju(nie może być zadnej osoby obok mnie)

i też problem jestem u cioci dużo osób i nie załatwię się..musze do nocy czekać aż pójdą spać siąde sobie w kuchni zacznę coś czytać i mi się zachce

 

nie wiem co robic tak to uprzykasza,życie ze płakać się chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej nie nie mam natręctw takich...wiem,że jak byłem mniejszy to tego nie miałem to nie wiem co się porobiło

 

to nie takie proste kolego...najgorsze jest to,że jestem w mieście z dziewczyną..ona chce coś oglądać a ja w zapasie musze myśleć gdzie awaryjnie jakiś kibel jest gdzie bym nie ruszył się 1 co to obczajenie wc gdzie mało osób chodzi

 

czy na to zarardzą jakieś tabletki? czy to trzeba się mordować tak?

 

ahaa... gdy np wypije alkohol na zabawie i obok są obcy ludzie to się załatwię bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×