Skocz do zawartości
Nerwica.com

PTSD totalna derealizacja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Cierpię na PTSD już ponad 10 lat. Od momentu traumy widziałem jakby przez szybę. Czułem i czuję do tej pory jakby coś, co związane jest z traumą powodowało, że nie mogę się skupić. Teraz to się maksymalnie nasiliło. W nocy nie mogę spać. Wszystko widzę jak przez grubą szybę. Co najważniejsze. Bardzo boli mnie w środku głowy. Tej derealizacji towarzyszy silne jakby wiercenie w środku głowy. Jutro idę zrobić sobie badania. Mieszkam w Częstochowie. Poradźcie mi co mogę jeszcze zrobić, żeby sobie pomóc, bo ja już nie mogę wytrzymać. Czy znacie jakieś ośrodki w niedalekiej okolicy. Dodatkowy problem dla mnie jest taki, że mam lęki, żeby dalej gdzieś jechać, dlatego boję się jechać np do Warszawy do szpitala. Chodzę po mieszkaniu, bo nie mogę wysiedzieć. Miał ktoś coś podobnego? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, zapraszam Cię do mojego artykułu dot. PTSD.

 

http://xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Na co dzień specjalizuję się w pomocy osobom z PTSD i lękami. Myślę, że przede wszystkim powinieneś zacząć od wizyty u lekarza psychiatry. Leki przepisane przez psychiatrę zmniejszają nasilenie uporczywych objawów. Następnym krokiem jest podjęcie terapii. Jest to jedyna droga do powrotu do normalności. Pamiętaj jednak, że samo leczenie lekami nie przynosi rezultatów trwałych, potrzebna jest praca z psychologiem.

pozdrawiam

powodzenia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Możesz mi przesłać ten link na priv? Chodzę i do psychiatry i do psychologa. Co do psychiatry jestem zadowolony, ale co do psychologa... Czasem wydaje ni się, że psychologiem może zostać każdy... Ja czuję, że tutaj potrzebuję kogoś dobrego. Megafachowca, bo coś co długo w człowieku siedzi mogło narobić trochę szkód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×