Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, widziałam,że ludzie też to robili ale to zależy od zawodu i nawet do tych innych specjalistów kolejek nie było... najwieksza do tej u ktorej ja byłam, mnie tylko sanepid kazali i rtg płuc i glupio się pytali urazy głowy, pali ,pije, ciaza, leczenie alergologiczne, neurologiczne, itp. a ja oczywiście NIE NIE, ona o wada wzroku krotkowidz pewnie i jeb wpisała mi a ja na jedno oko jestem dalekowidzem a na drugie krótkowidzem :D i do mnie leki stale przyjmowane, a ja nie nie... skądże tylko 4 tabsy codziennie jem hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, no tak, to zależy od zawodu. ja o okulisty sam powiedziałem, że mam cos nie tak ze zwrokiem. a ona do mnie, to na ta dolegliwosc musi pan na inną wizytę, bo do pracy pod innym kątem badamy ;-D

 

lece na mecz pokopać trochę piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, ja jem tak: rano ! symfaxin, fluanxol, concor cor, potas i wieczorem fluanxol

 

-- 07 mar 2014, 19:06 --

 

khaleesi, nerwosol-men, wiem, że tak by było ale to jest idiotyczne bo nerwica to nie choroba psychiczna... i zagrażający nie jestesmy a powiedzialabym, że po prostu bardzo wrażliwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, ja wiem jestesmy bardzo wrażliwi ale ktoś kto nie ma pojęcia to ma zakrzywiony obraz. Osoby zdrowe maja pewne natręctwa typu sprawdzanie czy gaz wyłaczony, czy drzwi zakmnięte. Problem staje sie wtedy kiedy nie możesz skupic się na niczym innym i tedy lekarz jst potrzebny. ja to wiem ale taki prosty osobnik w społeczeństwie nie wie i uzna mnie za niebezpieczną dlatego ja sie nie przyznaje bo bo mnie moich zaburzeń nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, nie widać na zewnątrz... bo mam np. wysokie ciśnienie i szybkie tętno i duszności i nikt tego nie widzi, a mnie się to dzieje no i dolegliwości myślowe lękowe... jeszcze nikt mi nie powiedział, że mam nerwice.. a jak komuś to powiem to jest wielkie łoł...

 

-- 07 mar 2014, 20:01 --

 

nerwosol-men, nerwicowcy się dobrze maskują ;) a ja jestem w tym mistrzem podobno :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×