Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, nie mam objawów chorobowych oprócz nerwicy lękowej, więc to żadne wytłumaczenia bo to ma 25% ludzi jak nie więcej. Może to nie takt, że o tym tu piszę, ale to jest lajtowe w porównaniu do tego co było wcześniej. Nigdy swoich porażek nie usprawiedliwiam chorobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, a może to ja jestem leniwy i szukam sobie alibi. mi życie dało juz tyle razy kopa w dupę, że nie zależy mi na jego podziwie nad moimi sukcesami.

 

DżejnRołs, oooo to przeżywasz to co ja miałem, współczuje, a gile w nosie masz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, myślę że mam rację bo każdy mi to mówi, że stawiam sobie wysoko poprzeczkę, a nie dostrzegam sukcesów jaką jest walka z chorobą którą mam/miałam, ale cóż mam przerost ambicji i ciągle się porównuję z innymi wypadając przy nich zawsze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej:) u mnie ciut gorzej ale mialam troche klopotow i mam nadzieje ze to dlatego:)

 

-- 24 lut 2014, 11:45 --

 

siedze z 2,5 latka i 3,5 latka... w tv bajki one w namiocie a ja nawet nie mam sie czym zajac... tak mi dzien sie ciagnie ze nie patrzac na zegarek podalam juz dziewczynkom zupe:/ ale leb ze mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×