Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, no co Ty, tylko uważam że powinnaś na pewne rzeczy patrzeć z przymróżeniem oka, uczyć się pod kątem "do egzaminu" i tego co Ci się naprawde przyda. w ksiązce do technika pojawiają się płyty główne z przed 2000 roku i ichi opis, by następnie przejść do tych nowszych i stwierdzić, że tamte wyszły już z obiegu i te nowe maja juz inna budowe a elementy inne funkce.. to po co sie tego uczyc? albo napiecia na poszczególnych wtykach komputerowych... chyba że naprawde lubisz się uczyć ;-)

 

-- 23 lut 2014, 22:50 --

 

DżejnRołs, siema, nihil novi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, tak, wiem, ale za razem mam ambicje. Strasznie mnie boli, że semestrze drugim są komputerowi geniusze, a ja i koleżanka z grupy, co nam często wykładowca podkreśla zaczynamy od zera i nigdy nie osiągniemy takiego poziomu. :why: Chciałam po tej przeklętej florystyce być może nie bardzo dobra, ale chociaż w środku, a nie najgorsza. Tamta dziewczyna z grupy szybciej łapie niż ja. Na pierwszych zajęciach to można powiedzieć że byłam od niej bystrzejsza, ale na drugich mnie przebiła,. Może dlatego, że musiałam odurzać się klozapolem bo inaczej chodziłam jak galareta :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, a hoja tam lepiej, a Ty gotowa na egzamin?

 

-- 23 lut 2014, 23:00 --

 

kasiątko, wydaje mi się, że nie powinnaś podchodzić do tego z tak wielkimi ambicjami, wystarczy że dajesz sobie rade jakoś z chorobą, to już możesz traktować jako swój życiowy sukces. ja tak przynajmniej do tego podchodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×