Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

DżejnRołs, to tak chyba wpodskoku się ze mną przywitałaś ;-)

 

nazywam się niewarto, ja cie lubię Haaaaania, zmień terapuetkę jak najprędzej..

 

*Ai*, u mnie norma, działam, zaraz biore psa i ide biegać, zeby byc w gazie, miałem dzisiaj atak, i wkurwia mnie to, jakies odkrywcze refleksje masz dla nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, :shock: ja Cię lubię i to nie wymaga ode mnie wysiłku. Myślę nawet, że nie da się Ciebie nie lubić. Jesteś rozsądna, nie kłótliwa, spokojna, o bogatym wnętrzu. Może Cię nie lubic ten, kto Ci zazdrości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja się przejęłam tym, muszę być naprawdę beznadziejna, skoro nawet ona rozumie, dlaczego nikt mnie nie lubi i mówi, że to jest norma, że takich ludzi jak się nie lubi. :( Kurde, czuję się takim dnem. No właśnie Amelka, ja teraz zaczynam w ogóle wątpić, czy to jest możliwe, żeby ktoś mnie serio lubił, skoro według terapeutki to zahacza o heroizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, ona mogła tak powiedzieć, dlatego że psycholodzy często uważają, że nie lubi się osób które siebie nie akceptują, znasz to stwierdzenie, że kto nie kocha siebie nie będzie kochanym, ale moim zdaniem to można to rozważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, no właśnie. To tylko o to chodziło, że nie doceniasz siebie i tym odstraszasz ludzi tzn. że inni też tak to mogą odbierać bo sama przedstawiasz im się nieświadomie w takim świetle. Coś w tym jest choć ja i inni którzy Cię z znają ze spotkań forumowych Cię tak nie widzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×