Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, wpadasz do nas na ich koncert? :> W pn idę na Billego Talenta, bo luby ich lubi.

Obawiam się że moja obecność na tym konkretnie koncercie jest mocno wątpliwa (jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę :mrgreen: ) a w lutym mam jeszcze koncert w Białej Podlaskiej, ale nie jest całkowicie wykluczone że wpadnę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zaliczam masakrę jakąs w grudniu, padam na twarz, jestem zmeczona ciagle. Najchetniej bym spała co u mnie zawsze była bezsennosc a nie jakies spanie. Własnie dzwonił kolega i mowi dlaczego nie byłas na spotkaniu w bibliotece z Olga Tokarczuk, byłem pewien ,ze bedziesz, duzo znajomych było . teraz jest w knajpie na wystawie klubu fotograficznego aj po prostu ledwo z domu sie wywlekam, powiedziała ,ze padam na twarz , ze nie jestem s tanie za bardzo jakos zyc, ze musze sobie badani porobic bo czuje ze zaliczam masakre po prostu. Wiem ,ze to hormony tm razem szlag by to trafił. Dzisiaj ma przyjsc do mnie na szczescie kolega jeden , ja jutro do kolezanki , w piątek kolega ma znowu do mnie przyjsc , wiem to miłę ,ale nosz ciulwa. Omijają mnie fajne rzeczy przez to spie i i czujezmeczenie organizmu jakies takie zbyt mocne.Tak nie moze byc. W styczniu porzadne badania mnie czekaj a i tak dzisiaj czuje sie lepiej niz przez ostanie dni.Musze sie doprowadzic do porzadku. :pirate::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caricamilica[/b]"][b, lekarz mi napisał (nie pamiętałam, że wysłałam mu wiadomość), że mam zwolnić, bo się znowu rozreguluję. Tak się ostatnio klonem zwalniam, że dzień zawaliłam. Muszę znaleźć jakiś sposób na wyciszenie się i przestać odpieprzać manianę.

 

Podwyz sobie jakos prolaktyne to odrazu zwolnisz az bedziesz tym zwolnieniem rzygac , jak ja. Tylko wyregulowac póxniej trudno, mi sie sama podniosła niespecjalnie i padam na pysk buu. Tak naprawde nie zycze nikomu tego ustrojstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Zaszalałeś ... :smile: I grunt to się rozpieszczać ku przyjemności i rozwojowi. :great:

 

Carica Milica, Na pewno znajdziesz jakiś sposób.

 

tahela, Taka pora roku, taka pogoda...

 

 

Wybrałam się na miasto. Opatuliłam się, włożyłam rajtki, a tu bach - nagły zwrot pogodowy, nawet zaczęło padać... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Wstaniesz rano, zobaczysz. Przychylam się do rady Dryagana.

 

 

Postanowiłam trochę znów zaglądać do wątku powitalnego, zaniedbałam to. A jakoś sobie przypomniałam, że gdyby nie odzew na mój pierwszy post, ba i podpowiedź, żebym wbiła na Spamową, to by mnie tu z Wami nie było. A okrutnie mi na początku forum pomogło, zwłaszcza wtedy gdy z domu nie wychodziłam.

A tak mnie wzięło na wspominki. Nie wiem dlaczego. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam trochę znów zaglądać do wątku powitalnego, zaniedbałam to. A jakoś sobie przypomniałam, że gdyby nie odzew na mój pierwszy post, ba i podpowiedź, żebym wbiła na Spamową, to by mnie tu z Wami nie było. A okrutnie mi na początku forum pomogło, zwłaszcza wtedy gdy z domu nie wychodziłam.

A tak mnie wzięło na wspominki. Nie wiem dlaczego. :bezradny:

A właśnie tak patrzę w dziale "powitania" najnowszy post "kosmostrada i tak się zdziwiłem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, Ja u siebie obstawiałabym po 16tej, o tej godzinie zaczynałam mieć siłę coś wydukać, pierwsza połowa dnia była masakryczna.

 

Purpurowy, To pewnie dlatego, że to mój jedyny przejaw życia w necie... ;)

 

Inspiracji do męskich bransolek poszukałam, teraz parę stroniczek książki i śpik.

Życzę Wszystkim spokojnej nocki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×