Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nerwosol ja brałam kiedyś benzo 3 razy dziennie przez miesiąc i się nie uzależniłam

 

-- 07 gru 2013, 00:48 --

 

hania nie bój się benzo, naprawdę nie ma nic lepszego, uwierz mi, najlepiej popić czymś kwaśnym, wtedy szybciej się wchłania i zaczyna działać, tak się super poczujesz, jak zdrowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol ja brałam kiedyś benzo 3 razy dziennie przez miesiąc i się nie uzależniłam

 

-- 07 gru 2013, 00:48 --

 

hania nie bój się benzo, naprawdę nie ma nic lepszego, uwierz mi, najlepiej popić czymś kwaśnym, wtedy szybciej się wchłania i zaczyna działać, tak się super poczujesz, jak zdrowa

 

Przeraża mnie takie gadanie, ja teraz zjadłem 6 owoców kiwi, to moje tabletki na sen .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałeś sutki uboczne po elicea? ile trzeba czekać aż zacznie działać? ja muszę jechać za tydzień z synkiem do szpitala bo będzie miał operację przepukliny, a on ma 5 miesięcy i ja muszę z nim spać w tym szpitalu, a ja mam od domu 100 kilometrów, i zaczynam panikować, bardziej się boję o siebie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol ja brałam kiedyś benzo 3 razy dziennie przez miesiąc i się nie uzależniłam

 

-- 07 gru 2013, 00:48 --

 

hania nie bój się benzo, naprawdę nie ma nic lepszego, uwierz mi, najlepiej popić czymś kwaśnym, wtedy szybciej się wchłania i zaczyna działać, tak się super poczujesz, jak zdrowa

 

Przeraża mnie takie gadanie, ja teraz zjadłem 6 owoców kiwi, to moje tabletki na sen .

 

nie jestem lekomankom, tak jak pisałam brałam 3 razy dziennie z polecania lekarza, łacznie z seroxatem, nie uzależniłam się. a po benzo człowiek dobrze się czuję, najlepiej je brać doraźnie, tylko w sytuacjach kryzysowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×