Skocz do zawartości
Nerwica.com

prosze dodajcie mi siły:(


wyczerpana80

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie...jestem dzisiaj po nieprzespanej nocy ponieważ mojego syna złapała jakiś wirus...i od chwili jego złego samopoczucia mnie również ścieło z nóg....Boże przecież to tylko wirus a Ja tak bardzo sie wszystkiego boje i mam tysiące czarnych myśli ...myśli o najgorszym....w tej chwili czuje sie okropnie...jest to jeden z takich dni kiedy poprostu nie mam siły walczyć tym świnstwem....Brałam tabletki było ok ...odstawiam ciach czuje stres lęk który mnie paraliżuje :( ....wziełam Hydroxizinum 20 mg na noc ale w nocy wziełam jeszcze 10mg żeby sie uspokoić....przetrwałam noc...strasznie mi ciężko...już nie wiem co robić jak sobie pomóc.... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie...jestem dzisiaj po nieprzespanej nocy ponieważ mojego syna złapała jakiś wirus... :cry:

 

A jaki to jest wirus? Przeziębienie? Grypa? Rozumiem Twoje obawy i silny lęk, myśli... Jednak spójrz na to z tej strony, że wiele dzieci choruje. Taka jest teraz pogoda, okropne zmiany temperatury. Aby ugasić swoje silne nieludzkie obawy pójdź do lekarza i upewnij się, że wszystko jest w porządku aby samej się uspokoić :smile: To Ci jest teraz potrzebne. Myśli mogą się pojawiać, nawet całymi czarnymi scenariuszami ale ważne jest to abyś faktycznie poznała obecny stan zdrowia swojego dziecka.

 

jest to jeden z takich dni kiedy poprostu nie mam siły walczyć tym świnstwem....

 

Nie dziwię Ci się, bo przejmujesz się swoim dzieckiem ale postaraj się uspokoić jakoś i zaakceptować obecną chwilę, bo musisz mieć siłę dla swojego dziecka. Ono Cie bardzo potrzebuje. Hydroxyzyna Ci pomogła? Czy chociaż troszkę spałaś. Sam zajmuję się dzieckiem i muszę mieć sily przy swojej chorobie więc wiem jakie to trudne. Jestem stale na róznych lekach w tym p-padaczkowych bo mam dodatkowo padaczkę. Pociesz się tym, że nie jesteś sama z tym problemem. Musimy walczyć o siebie dla kogoś, kto jest dla Nas ważny. Czego Ci naprawdę szczerze życzę :smile:

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczerpana80, kochana mam to samo jak dziecko mi zachoruje.niby wiem,że to przejdzie,że dziecku nic nie grozi a mnie i tak telepie.trzymaj się kochana.odpocznij sobie razem z dzieciaczkiem,nie rób nic czego nie musisz,poczytaj mu bajki-mi to pomaga,nie jesteś z tym sama :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×